ARENA ÖZEL DEDEKTİFLİK

PRENSİPLERİMİZ

GİZLİLİK

Yaptığımız çalışmaların tümünde müşterimiz ile sürekli diyalog halinde işlemlerimizi gerçekleştirmekteyiz. Elde edilen bilgiler kesinlikle üçüncü şahıslarla paylaşılmaz.

BİLGİ GÜVENLİĞİ

Elde edilen bilgiler iş sonunda kontrol edilerek kimsenin ulaşamayacağı şekilde imha edilir. İş sonunda bilgiler müşterimize teslim edilir ve bilgilerin güvenliği için ulaşılamayacak hale getirilir.

SÖZLEŞME VE FATURA

Yaptığımız işlemlerin tümü yasal işlemlerdir. Her çalışma başında sözleşme yapılır ve fatura kesilir. Yaptığımız işlemlerin kesinlikle illegal bir tarafı yoktur.

Müşteri Gizliliğini Esas Alarak Garantili Sonuçlar İçin Hizmetinizdeyiz

Türkiye de Dedektifliğin En Kaliteli Markası

Özel dedektiflik sektöründe gösterdiğimiz faaliyetlerin tümü müşterilerimizin isteklerine göre belirlenmektedir. Güncel konular araştırıldıktan sonra elde edilen bulgular ile müşteri potansiyeli belirlenmektedir. Bu müşteri potansiyeline göre firmamız sektörde yapacağı hizmetleri belirlemektedir. Verdiğimiz hizmetlerin tümünde müşterimiz ile sözleşme ve fatura düzenliyoruz. Bu konu firma olarak bizim için önemlidir. Yaptığımız işlemlerin resmiyet kazanması açısından sözleşme ve fatura bizim için olmazsa olmazlardandır. Kurumsal firma olarak verdiğimiz hizmetlerin hepsinde müşterimizin isteklerini karşılayacak şekilde hareket ediyoruz.

Özel dedektiflik sektöründe bir başka konu ise gizlilik konusudur. Müşterimizden özel ve kişisel bilgilerini aldığımızdan mutlaka bilgi güvenliğinden emin olarak hakeket ediyoruz. Müşterilerimizin bilgileri bizi ipucundan olaya götürdüğü için sürekli kullanılacak ve işlenecektir. Bu doğrultuda kesinlikle özel yaşamın gizliliği esası çerçevesinde hareket etmekteyiz. Bu konu hakkında aldığımız güvenlik önlemleri konusunda sürekli denetleme ve iyileştirme mekanizmaları kuruyoruz. Çalışma sonunda elde edilen bilgiler müşterimize teslim edilerek kalan delil ve kanıtlar ise imha edilerek ulaşılamayacak hale getirilmektedir. Müşterimize ait özel bilgiler ise aynı şekilde kendilerine teslim edilmektedir.

Özel dedektif personeli yaptığı işlemler sırasında çok dikkatli davranmak zorundadır. Çünkü hizmet içerisinde insanların gizli bilgileri yer almaktadır. Kişisel bilgilerin korunması bizim için en önemli prensip unsurlarındandır. Çünkü verdiğimiz hizmetler dolayısıyla müşterimiz ile sürekli irtibat ve diyalog halinde işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz. Özel dedektiflik sektöründe kullanılan malzeme ve ekipmanlar ile elde edilen bilgilerin müşteriye ulaşması anında silinmesi gerekmektedir. Herhangi bilgi sızdırılması riski olacağından, somut ve soyut delillerin hedef kişiye ulaştırıldıktan sonra silinmesi veya imha edilmesi gerekmektedir.

Dedektif mesleği ciddi çalışma gerektiren ve disiplinli çalışma ortamı isteyen bir meslektir. Bu konuda dedektif prensiplerine bağlı bir şekilde hareket edildiğinde hayatında her şey normal bir şekilde devam edecektir. Zor bir meslek olan dedektiflik araştırma yeteneğine bağlı olarak daha kolay veya daha zor olabilir. Yapılacak işlemleri prensiplerinize bağlı bir şekilde gerçekleştirerek mesleğin gerektirdiği doğrultuda hareket etmemiz gerekmektedir. Sizi olaya götürecek bir delil sayesinde belkide olayı detaylarıyla birlikte ortaya çıkarmanızı sağlayacaktır. Fakat bu çalışmanın gizlilik ve bilgi güvenliği personeli tarafından disiplinli bir şekilde ilerletilmesi sayesinde dedektiflik çalışmasının başında tüm ayrıntılara ulaşacak ve konuyla ilgili derinlemesine araştırma yapacak hale gelecektir.

Firmamız özel dedektif prensipleri konusunda oldukça titiz hareket etmektedir. Çünkü konunun önemi ve aciliyeti daha ilk görüşme sırasında özel dedektif tarafından saptanır. Çalışma, şeklini ilk görüşmede elde edilen izlenim sayesinde alır. Bu kısımdan sonra dedektif yaptığı tüm işlemleri elde ettiği izlenim ve müşteri istekleri doğrultusundan elde eder.

Birçok insan dedektiflik büroları hakkında detaylı bilgiye sahip olmadan internet üzerinden araştırma yapmaktadır. Yapılan araştırmalar sonucunda insanlar tanımadıkları kişilerden uzaktan hizmet almaktadırlar. Bunun sonucunda yasa dışı ve kalitesiz bir hizmet ortaya çıkmaktadır. Bu durumun yaşanmaması adına, mutlaka çalışma yapacağınız firma ile randevu alarak yüz yüze görüşme yapmalısınız.

İSTANBUL HİZMET BÖLGELERİMİZ

HİZMET VERİLEN İLLER

HİZMET VERİLEN ÜLKELER