ÖZEL DEDEKTİF

Özel dedektif, dedektiflik kapsamında özel olarak hizmet veren kişidir. Günümüzde bir çok özel dedektiflik firması bulunmaktadır ve bu özel dedektiflik firmaları kişilere birçok alanda özel olarak hizmet sağlamaktadır. Özel dedektif üniversitelerin dedektiflik ile ilgili fakültelerin mezun olmuş ve mezun olduktan sonra hizmet vereceği alan kapsamında geniş bir eğitim almış kişidir. Hizmet vereceği alanlarda profesyonel hizmet alan bu kişiler eğitimlerini başarı ile tamamladıktan sonra profesyonel olarak çalışma gösterebilmektedir. Ülkemiz genelinde özel dedektif kapsamında hizmet veren birçok özel dedektiflik firması bulunmaktadır. Bu firmalar alanlarında uzman dedektif ekipleriyle birlikte çalışmakta ve topluma hizmet vermektedirler. Günümüzde artan nüfus ve suç oranları yüzünden ilgili birimlerin bu olaylarda yetersiz kalması yüzünden kişiler özel dedektiflik hizmetini tercih etmekte ve büyük bir talepte bulunmaktadır. Sadece suç olayları ile ilgilenmeyen özel dedektiflik firmaları aynı zamanda kişilerin özel hayatında yaşadığı problemlerle de yakından ilgilenmektedir.

Günümüz Türkiye’sinde özellikle kişilerin özel sorunlarını çözmek için başvurduğu özel dedektif hizmeti yoğun bir talep görmektedir. ülkemizde en çok talep edilen hizmetlerden birisi ise eş takibidir. Eş takibi dedektif firmalarından en çok istenilen araştırmadır. Bu talebin fazla olmasının en büyük sebeplerinden birisi ise gelişen teknoloji ve internet sebep olarak gösterilebilir. İnternetin ve sosyal medya günümüzde birçok kişiyle iletişim kurma ve yeni kişilerle tanışma imkanı sağlamaktadır. Özellikle yeni evli kişilerin eşlerinden şüphe duymasına en çok sebep olan konulardan birisi sosyal medya ve internettir. Özel dedektif hizmeti veren özel dedektiflik firmaları eş takibi kapsamında gerçekleştirdiği çalışmalarında eşinizi fiziki ve sanal internet ortamında takibe almaktadır. Bu takipte eşinizden anlık olarak haberdar olmanız sağlanmaktadır. Gerçekleştirilen eş takibinde aynı zamanda eşinizin cep telefonu, cep telefonu konuşmaları, cep telefonu mesajları, videoları, görüntüleri, sosyal medya hesapları, sosyal medya konuşmaları ve bilgisayarında girdiği internet siteleri de dahil olmak üzere birçok bilgiye ulaşmanız sağlanmaktadır.

Ülkemizde en çok talep edilen araştırma olan eş takibinde özel dedektif bürosu olarak sizlere profesyonel olarak hizmet vermekteyiz. Eş takibi kapsamında ülke çapında en iyi dedektif firmalarının başında gelmekle birlikte birçok müşterimizin istediği bilgilere ulaşmasını sağlamaktayız. Özel dedektif büromuz sadece eş takibi kapsamında hizmet vermemektedir. Bir dedektifin çalışma gösterebileceği her alanda faaliyet gösterebilen özel dedektif firmamız sizlere en iyi hizmeti sunabilmek için sürekli olarak kendisini geliştirmektedir. Toplumun ve müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu her alanda hizmet verebilen özel dedektiflik büromuz bugüne kadar birçok müşterinin memnuniyetini sağlamış ve istediği sonuçlara ulaşma fırsatı sunmuştur.

ÖZEL DEDEKTİF NASIL ÇALIŞIR?

Özel dedektif öncelikle talep edilen araştırmayı incelemektedir. Bunun sebebi ise gerçekleştirilmek istenilen çalışmanın neden gerçekleştirilmek istediğini anlamaktır. Özel dedektifler kendileri için belirlenen kanun kurallarının dışına çıkmamak için yapacağı araştırmanın herhangi bir yasal sorun veya kötü bir amaç içerip içermediğini öğrenmek istemektedir. Dedektiflik meslek ahlakına ve prensiplerine son derece uygun bir şekilde çalışan özel dedektifler gerçekleştireceği çalışmalarda ilk olarak bu hususa dikkat etmektedir. Gerçekleştirilecek çalışmanın yasal ve kanunlar tarafından herhangi bir kuralı ihlal edip etmediğini belirleyen özel dedektif ve özel dedektif bürosu gerekli olan sözleşmeleri hazırlamakta ve sözleşmelerden sonra çalışmalarını nasıl gerçekleştireceği konusunda çalışmalara başlamaktadır. Çalışmaya başlamadan önce alanlarında uzman olan özel dedektif ekiplerimiz yapacakları çalışmalarda izleyecekleri adımları ve yolları belirlemektedir. Gerçekleştirdiğimiz tüm çalışmalarımızda planlı ve programlı bir şekilde hizmet vermektedir. Bu planlar ve programlar araştırmaların nasıl yürütüleceğini, araştırmalarda kullanılacak ekipman ve teknik cihazlarını temini ve çalışmalarda çıkabilecek sorunların belirlenerek nasıl önlemler alınacağını içermektedir.

Yapacakları araştırmalar hakkında gerekli tüm plan ve programı yapan özel dedektif ve özel dedektiflik büromuz çalışmalarını başlatmaktadır. Çalışmalarını başlatır başlatmaz en doğru ve en hızlı sonucu elde edebilmek için sizlerden konu hakkında aldığı bilgilerden yola çıkarak araştırma başlatan özel dedektif ekiplerimiz bulduğu her detayı en ince şekilde kontrol etmektedir. Talep ettiğiniz çalışmada en doğru sonuca ulaşabilmeniz için çalışmalarını büyük bir gizlilik içinde yürüten özel dedektif ekiplerimiz araştırma sırasında elde edinilen bilgileri sadece sizinle paylaşmaktadır. Araştırmalarını büyük bir gizlilik içinde yürüten özel dedektif büromuz aynı hassasiyeti sizden de beklemektedir. Araştırmanın gizliliğinin sağlanmasını ve sabırlı bir şekilde beklemenizi talep eden özel dedektif ekibimiz bu hassasiyete uyduğunuz takdirde başarılı sonuçlar elde edecektir. Bunun sebebi ise gerçekleştirilen araştırmada elde edinilen bilgilerin dış kişiler ve üçüncü şahıslar tarafından öğrenilmesini engellemektir. Araştırma bilgilerini dışarı sızması durumunda yapılan çalışmalar gerçekleri yansıtmayabilir ve doğru sonuca ulaşılamayabilir.

Tüm müşterilerimize karşı eşit bir tavır sergileyen özel dedektif büromuz gerçekleştirdiği çalışmalarda dedektifliğin meslek ahlakına uygun bir şekilde çalışma gerçekleştirmektedir. En iyi sonuca ulaşabilmek için çalışmalarına gösterdiği hassasiyetin aynısını sizden bekleyen özel dedektif büromuz bizlere bu konuda yardımcı olduğunuz takdirde sizlere en iyi şekilde hizmet verebilmekte ve istediğiniz sonuçlara en doğru yoldan ulaşabilmektedir. Özel dedektif kapsamında ülkemizde siz müşterilerimiz için uzun yıllardır hizmet veren özel dedektiflik büromuz alanında en iyi dedektif büroları arasında yer almaktadır. Sizlerde profesyonel ve iyi bir dedektiflik hizmeti için özel dedektiflik büromuzdan yardım alabilir ve sorunlarınızı kolay bir şekilde çözebilirsiniz.

ÖZEL DEDEKTİF HİZMET ALANLARI

Özel dedektif birçok alanda kapsamlı araştırmalar yapan kişidir. Özel dedektifler ve özel dedektiflik büroları bugüne kadar birçok olanda başarılı hizmetler sağlamış ve ülkemizde sürdürülen bir meslektir. Pekiyi özel dedektif hangi alanlarda hizmet verir? Özel dedektif bir dedektifin hizmet verebileceği her alanda hizmet vermektedir. Asker ve polis gibi ilgili kurumların yoğun ve yetersiz kaldığı araştırmalarda varlık gösteren özel dedektif ve özel dedektiflik büroları bugüne kadar ülkemizde toplum tarafından büyük ilgi görmüştür. Profesyonel olarak hizmet veren bir özel dedektif sizler için çalışma yaptığı alanlarda istediğiniz sonuçlara ve öğrenmek istediğiniz şeylere ulaşmanızı sağlamaktadır. Özel dedektifler halkın yaşadığı sorunlar ve maruz kaldığı tüm suç alanlarında hizmet verebilmektedir. Üniversitenin dedektiflik ile ilgili alanlarından mezun olan kişiler daha sonrasında hizmet vereceği alanlar hakkında eğitimlerden geçmekte ve bu eğitimler sonrasında dedektifliğe atılmaktadır. Profesyonel bir özel dedektif olabilmek için dedektiflik ile ilgili kurumlardan aldıkları eğitimlerden başarılı bir şekilde geçmesi gereken kişiler bu eğitimleri başarı ile bitirdiklerinde özel dedektif olarak sektöre ilk adımını atmaktadır.

Özel dedektif her ülkeye göre halkın en çok ihtiyaç duyduğu alanlarda hizmet verebilmek için yetiştirilmektedirler. Ülkemizde dedektiflik eğitiminin çok kısıtlı şartlarda olmasına rağmen büyük bir gelişme gösteren sektör, bugüne kadar birçok kişinin sorunlarını gidermiş ve yardımcı olmuştur. Özel dedektif yaptığı araştırmalarda müşterilerin yaşadığı sorunların çözülebilmesi için tecrübelerini ve kabiliyetlerini kullanmaktadır. Aynı zamanda teknolojiden de büyük ölçüde yararlanan özel dedektif ve dedektif büroları yaptıkları çalışmalarda çok hızlı bir şekilde sonuca ulaşabilmektedir. Özel dedektiflik bürosu olarak birçok alanda çalışma göstermekte ve alanında en iyi özel dedektif ekiplerimizle birlikte sizlere hizmet sunmaktayız. Özel dedektifliğin gelişmekte olduğu ve çok hızlı geliştiği bir dönemden geçen ülkemiz aynı zamanda dedektiflik mesleğine büyük bir ihtiyaç duymaktadır. Mesleğin önde gelen firmalarından olmakla birlikte bugüne kadar çok sayıda müşterimizin problemlerini ve maruz kaldığı olumsuz olayları çözmüş bulunmaktayız.

Eş takibi, öğrenci takibi, teknik takip ve sanal takip, şirket araştırması, şirke davalarının araştırması, personel takibi, veri kurtarma, itibar yönetimi, böcek arama ve gizli kamera tespiti, evlilik öncesi araştırması, boşanma davaları için delil toplama, kurumsal denetim ve firma analizi, kayıp vakaları, kayıp çocuk vakaları, adres tespiti ve borçlu tespiti gibi daha birçok alanda profesyonel olarak hizmet veren özel dedektif büromuz siz müşterilerimize en iyi şekilde hizmet sağlayabilmek için her geçen gün kendisini bu alanlarda geliştirmektedir. Özel dedektif hizmeti sağlayan özel dedektiflik büromuz ülke çapında birçok başarılı işe imza atmış bir dedektiflik bürosudur. Sizlerde bir dedektiflik hizmetine ihtiyaç duyuyor iseniz dedektiflik kapsamında verdiğimiz hizmetlerden yararlanabilir ve sorunlarınızın çözülmesini sağlayabilirsiniz.

     HİZMETLERİMİZ

     İSTANBUL HİZMET BÖLGELERİMİZ

     HİZMET VERİLEN İLLER

     HİZMET VERİLEN ÜLKELER

     MERAK EDİLENLER