Hukuksal Danışmanlık

HUKUKSAL DANIŞMANLIK

Hukuksal danışmanlık, özel dedektiflik ile yan yana getirildiği zaman, araştırmalar sonucunda somut delillere ulaşarak, haklı olduğunuz konunun mahkemelerde nasıl kullanılması gerektiğini, haklarınızın neler olduğunu bilmek konusunda detaylı desteğe ve çalışmalara sahip olmanızı sağlamaktadır. Danışman, mahkemede olacak olasılıklara karşı hazır olmak amacıyla yapılan planlama doğrultusunda size duruşmada lehinize olacak olaylarda fark yaratmanız için yanınızda olup destek verecektir. Aynı zamanda mahkeme öncesinde oluşacak olumsuz ve tehlikeli olaylar için değerlendirme yapıp hazır olmanız için sizi bilgilendirecektir.

Hukuksal danışmanlık ile dedektiflik bir araya geldiği zaman, dedektiflerimiz hukuki araştırmaları sonucunda davalarında kullanılması için somut bilgiler, haklarının neler olduğu ve haklarınınızın mahkemelerde nasıl kullanmanız gerektiğini tam destek sağlayarak yardımcı olmaktadır. Örnek vermek gerekirse eşinizin sizi aldattığını düşünüyorsunuz fakat elinizde yeterli derecede kanıt yok. Eşinizin sizi aldattığını ortaya çıkaramıyorsunuz. Ancak eşinizin sürekli bir kişiyle görüştüğünü ve bu kişiyle irtibat halinde olduğunu biliyorsunuz. O zaman özel dedektif ile araştırmalara başlayarak yeterli deliler toplayarak ve bu delillerin oluşması için zemin hazırlayarak boşanma davası açabilirsiniz. Araştırmalar yapıldığı sürece bulunan belgeler ve deliller hukuki kapsamda incelenerek, hukuka uygun şekilde kullanılmaktadır. Bu şekilde sonuca daha hızlı ulaşarak kesin çözüm üretilmesi için çalışmalar sürdürülecektir.

Hukuksal danışmanlık size hukuki anlamda neler yapabileceğinizi öğreten bir hizmettir. Bu hizmet, profesyonel hukuk danışmanı tarafından verilmektedir. Bir çok kez başınıza gelecek kötü durumları tespit ederek, önlemek için çalışmalar yapacaktır. Hangi konular karşınıza çıkacak, nelerle uğraşacaksınız, neler ile uğraşmamanız gerekiyor gibi konular hakkında, hangi olaylardan dolayı olacağını açıklayarak, başınıza gelecek bütün olumsuz olayları önleyerek sizi kurtaracaktır. Hukuksal danışmanlık kapsamında bir uzman hukuk danışmanı ile üstesinden gelemeyeceğenizişlemlerin bile üstesinden geleceksiniz.

Hukuksal danışmanlık ile özel dedektif tecrübelerimiz bir araya gelerek davanın hukusal bakımdan yüksek verim alması için sizin yapmış olduğunuz çalışmalar çok büyük destek olacaktır. Anca bu çalışmaları yapmazsanız toplamış olduğumuz bilgiler mahkemede yetersiz olacaktır. Çıkacağımız mahkemeler de yetersiz delil ve belge olduğu için ertelenebilir yada soruşturma başlattığımız kişilerin eline koz vererek onların farklı hamleler yapması için fırsat vermiş olursunuz. Detaylı bir şekilde böyle sorunların üstesinden gelebilmek için hukuki danışmanlık, mahkeme öncesinde oluşacak tehlikeli sorunlarda, risk oluşturucak faktörlerde, anlaşmazlığın giderilmesi doğrultusunda yeni yöntemleri mahkemelerde kullanarak, dava için avantaj sağlayıp, öne geçecektir. Bu kapsamda farklı düşünceler ile olaylara yaklaşmayıp sağlam temel atılması için hukuksal danışmanlık size önemli bilgiler sunacaktır. Özel dedektiflerimiz, hukuki danışmanlık hizmetiyle birlikte siz değerli müşterilerimizin istekleri doğrultusunda hareket ederek davanın seyrinin sizin için olumlu ilerlemesi için çeşitli çalışmalar yapacaklardır.

Hukuksal Danışmanlık

HUKUKSAL DANIŞMANLIK NEDİR?

Hukuksal danışmanlık kişilerin hukuki anlamda yaşamakta oldukları sorunların sıkıntıların çözümlenmesi kişilerin hukuki anlamda bilinçlendirilmesi uyarılması bilgilendirilmesi anlamına gelmektedir. Hukuksal danışmanlık hizmeti vermekte olan özel dedektiflik firmamız sizleri düşünmediğiniz birçok konuda bile hukuki anlamda uyarmakta ve karşılaşabileceğiniz durumlar ile ilgili bilgilendirmektedir. Hukuksal danışmanlık hizmeti veren kişiler sizin adınıza birçok resmi kurumda sizi temsil etmiş oldukları gibi dava açabilir ve gerektiğinde sizi birçok anlamda oluşabilecek sorunlardan kurtarabilirler. Hukuksal Danışmanlık kurumsal ve bireysel olarak verilmekte olan bir özel dedektiflik hizmetidir.

Özel dedektiflik hizmetlerinin tümünden yararlanırken hukuki anlamda bilinçlendirilmeniz gerektiğini bilmelisiniz. Bu nedenle kişiler sizlere gerek kurumsal gerekse bireysel olarak ihtiyacınız olan her konuda hukuksal danışmanlık adı altında gerçekleştirilen bir hizmet sunmaktadır. Bu hizmet hukuki konularda çok daha bilgili olmanızı bilinçli olmanızı, oluşabilecek risklere karşı önlem almanızı sağlamaktadır. Özel dedektif hukuki kuralların tanındığı ve iyi bilindiği bir meslek olması nedeniyle özel dedektiflerimiz sizlere hukuksal danışmanlık alanında kusursuz ve bir o kadar da kapsamlı bir hizmet sağlamaktadır. Özel dedektiflik faaliyetlerinde bulunan kişilerin büyük bir çoğunluğun hukuk fakültesi mezunu olması nedeniyle hukuki konularda donanımlı olmaları ve gerçekleştirdikleri tüm hizmetlerde hukuki anlamda bilgilendirme yapmaları da gerekmektedir. Özel dedektiflerimiz tarafından gerçekleşen bu hizmet yaşadığınız veya yaşamakta olduğunuz dava süreçlerinde de size faydalı olacağı gibi, atacağınız her adımda özellikle resim kurumlarda gerçekleşecek olanlarda çok daha temkinli olmanızı sağlayacaktır. Özel dedektiflik büroları dahilinde hizmet vermekte olan veya büroları bağlı olarak hizmet vermekte olan alanında uzman tecrübeli deneyimli avukatlar mevcuttur.

Özel dedektiflik ve yasalar birbirleri ile ayrılamayacak olan konulardır. Özel bir dedektif yasal olmayan herhangi bir faaliyette bulunamaz. Aynı zamanda da kendisinden bu yönde faaliyet göstermesini talep eden kişi ya da kişileri uyarması ve bilgilendirilmesi gerekmektedir. Özel dedektiflik alanında yapılan faaliyetler yasaları kapsadığından ve yasalar dahilinde yapılması gerektiğinden mutlaka bu alanda hizmet veren kişilerin yasaları bilmesi ve tanıması zorunludur. Bu nedenle özel dedektifler hukuksal danışmanlık yeterince bilgili ve donanımlı kişilerdir. Özel Dedektiflerin hukuk konusunda bu kadar eğitimli ve bilgili olmalarının bu alanda sizlere hukuksal danışmanlık hizmeti verebilmelerinin bir nedeni de; büyük birçoğunun hukuk fakültesi mezunu oluşudur. Dedektiflik alanında gerçekleşen tüm faaliyetlerde kişilerin elde etmiş oldukları deliller veriler ve dokümanlar sonucunda karşılaşmış oldukları herhangi bir suç teşkil eden durum olup olmadığına bu konuda hukuki olarak ne yapılması gerektiğine dair bilgili olunması şarttır. Bu bağlamda da hukuksal danışmanlık ile ilgili her anlamda sizlere hem araştırmalar ile hem de hukuk kuralları ile ilgili bilgilendirme ve danışmanlık hizmeti verilmektedir.

HUKUKSAL DANIŞMANLIK VE ÖNEMİ

Bireysel olarak veya kurumsal olarak hukuksal danışmanlık hizmeti almıyorsanız bu konuda mutlaka hizmet almanız gerektiğini düşünüyoruz çünkü almış olduğunuz bu hizmet sayesinde her konuda daha bilinçli hareket ederek oluşabilecek bütün riskleri sıfıra indirip hukuki anlamda herhangi bir sıkıntı yaşamamış olursunuz. Hukuksal danışmanlık hakkınızda yaşanan bir dava süreci varsa; bu süreçte tedirgin olabilir, endişelenebilir panik olabilirsiniz. Böyle durumlarda hukuksal danışmanlık hizmeti alıyorsanız stres yapmanızı veya herhangi bir sıkıntı yaşamanıza gerek yoktur çünkü hukuksal danışmanlık hizmeti veren uzmanlarımız sizlere oluşabilecek tüm riskleri anlattıkları gibi tedirgin olmamanız ve bu süreci rahat atlatabilmek için bir takım önerilerde bulunacaktır. Hukuksal danışmanlık hizmetleri veren uzmanlarımız ne gerekiyorsa onu yerine getireceklerdir. Bu da demek olur ki herhangi bir sıkıcı yasal süreçten geçmek zorunda kalmamış olursunuz.

Hukuksal danışmanlık hizmeti kapsamında her konuda bilgilendirildiğiniz gibi açılacak olan bir dava konusu ile ilgili ya da yaşanmakta olan bir daha süreciniz varsa bu dava ile ilgili bilgilendirilirsiniz. Böylelikle dava sürecinde ne yapmanız gerektiğini daha iyi bilir tedirgin olmaz bilinçli olur kendinizden emin olur ve almanız gereken önlemleri almış olursunuz. Hukuksal Danışmanlık hizmetlerimizi gerçekleştiren uzmanlarımız yaşamakta olduğumuz dava sürecinde sizler için araştırmalar yapılarak bir takım tespitler yapılmakta ve yapılan araştırmalar sonucunda bu süreci kolay bir şekilde atlatabilmeniz sağlanmaktadır. Hukuksal danışmanlık hizmetimiz uzman avukatlarımız ve özel dedektiflerimiz tarafından koordine bir çalışma ile gerçekleştirilmektedir.

Hukuksal danışmanlık faaliyetleri her konuda olduğu gibi özel dedektiflik faaliyetleri arasında yer alan ve hayatınızı hukuki konular ile ilgili de kolaylaştırmaya yönelik gerçekleştirilen faaliyetleridir. Hayatınızda sorun yaşamak istemiyorsanız; özellikle de iş hayatınızda ve özel hayatınızda genel olarak hukuki açıdan hiçbir pürüz olsun istemiyorsanız bu konuda mutlaka hukuksal danışmanlık ile ilgili yapılacak olan çalışmaların hayatınızda ne denli önem teşkil ettiğini bilmeniz gerekir. Hayatınızda hukuki konularda herhangi bir sorun olmasını istemiyorsanız, hayatınızın her alanında attığınız her adımın hukuk kuralları dahilinde olmasını istiyorsanız, hukuksal danışmanlık alanında verilen hizmet tam da size göre demektir. Hukuk kuralları dahilinde gerçekleştireceğiniz tüm faaliyetleriniz sizin çok daha sağlam adımlar atmanızı ve aynı zamanda da birçok anlamda gerçekleştirmekte olduğunuz faaliyetlerinizin çok daha garantili olması anlamına gelmektedir. Hukuksal danışmanlık konusunda profesyonel bir hizmet almanın önemi hayatınızın her alanında sizi etkileyecek ve bu bağlamda da her daim güven içerisinde olmanızı sağlayacaktır.

Hukuksal Danışmanlık

HUKUKSAL DANIŞMANLIK VE DELİL TOPLAMA

Özel dedektiflik hizmetleri kapsamında yapılan bütün çalışmalar sonucunda delil toplanmakta olduğu gibi hukuksal danışmanlık hizmetleri kapsamında da delil toplanmaktadır. Özellikle boşanma davaları konusunda yapılan delil toplama çalışmaları kapsamında da özel dedektiflerimiz hukuksal danışmanlık hizmetleri ile sizlere büyük oranda fayda sağlamaktadır. Boşanma davası delil toplama adı verilen araştırma sonucunda boşanmak üzere olduğunuz eşiniz ile ilgili ihtiyacınız olan ve dava sürecini hızlandıracak davanın seyrini etkileyecek tüm belgelere ve bilgilere ulaşılmakta olduğu gibi yapılan danışmanlık hizmetleri ile ilgili de çok daha ayrıntılı bilgi sahibi olmanız sağlanmaktadır.

Özel dedektiflik hizmetleri veren kişiler elde etmiş oldukları bilgi ve belgelerin delil niteliği taşıyıp taşımadığını dava sürecini ne denli etkileyip etkilemeyeceğini bilir ve ona göre araştırmalarına yön verirler. Alanında profesyonel bir özel dedektif tarafından gerçekleştirilen bir diğer delil toplama çalışması ise velayet davaları için gerçekleştirilen velayet davası delil toplama çalışmasıdır. Velayet davası süreci boyunca ne yönde hareket etmeniz gerektiği ile ilgili de sizlere velayet davası ile ilgili bir takım yönlendirmeler yapılarak hukuksal danışmanlık gibi kapsamlı bir hizmet verilmektedir. Bu konuda da sizlere özel dedektiflik hizmetleri vermekte olan kişiler bu konuda da ihtiyaç duyulan bilgi ve belgeleri elde et temin ederek velayet davası sürecinde mahkemeye sunmanızı sağlamakta ve en doğru danışmanlık hizmetlerini vermektedirler. Elde edilecek olan deliller boşanma davasında olduğu gibi velayet davasında da dava sürecini ve davanın seyrini etkileyecek davanın istediğiniz yönde sonuçlanmasını sağlayacaktır. Tabi tüm bunlarda yapılacak olan hukuksal danışmanlık hizmetlerinin de büyük bir faydası olacaktır.

Dedektiflik hizmetleri kapsamında gerçekleştirilen delil toplama çalışmalarının her biri insan hak ve özgürlüklerine müdahalede bulunmadan kişilerin kişilik haklarına zarar vermeden gerçekleştirilmektedir. Bu konuda özellikle başarılı olunmasının nedeni de hukuki konularda bilgili ve donanımlı olan özel dedektiflerimizin hukuk fakültesi mezunu oluşu veya bu alanda eğitim alarak kendilerini geliştirmiş olmaları ya da her konuda olduğu gibi bu alanda da profesyonel olarak danışmanlık yapmalarıdır. Hukuksal danışmanlık yapan özel dedektiflerimiz veya bu alanda faaliyet gösteren firmamıza bağlı olarak çalışmalarını gerçekleştiren avukatlarımız birbirleri ile bağlantılı olarak gerek hukuksal danışmanlık gerekse delil toplama alanında çalışmalar yapmaktadırlar. Yapılan tüm çalışmalar yalnızca gerçeklere ulaşabilmek ve gerçekleri su yüzüne çıkarabilmek için gerçekleşmekte ve bu doğrultuda sizlere hukuksal danışmanlık hem yapılmakta hem de doğru yönde bir takım girişimler de bulunmanız sağlanmaktadır. Bu hizmet sayesinde içinden çıkamadığınız herhangi bir sorununuz özellikle de hukuki konularda da herhangi bir sorununuz kalmayacaktır.

     HİZMETLERİMİZ

     İSTANBUL HİZMET BÖLGELERİMİZ

     HİZMET VERİLEN İLLER

     HİZMET VERİLEN ÜLKELER

     MERAK EDİLENLER