ADRES TESPİTİ

Profesyonel sistemlerimiz ile anlık adres tespiti yapabiliyoruz. Detaylı adres bilgisiyle birlikte harita üzerindeki konumunu görsel olarak iletiriz.

İNCELE

BORÇLU TESPİTİ

Borçlu tespiti hizmetimizde şahısları detaylı bir şekilde araştırıp ulaşılabilecek tüm bilgilerini ayrıntılı bir şekilde raporlayarak değerli müşterilerimize sunuyoruz.

İNCELE

EŞ TAKİBİ

Eş takibi konusunda profesyonel ekipmanlarımız ile sonuç odaklı bir şekilde çalışıyoruz. Elde ettiğimiz bilgileri sizinle paylaşıyoruz.

İNCELE

BOŞANMA DAVALARI İÇİN DELİL TOPLAMA

Boşanma davaları için delil toplama hizmetinde müşterilerimizin istekleri doğrultusunda kanıt elde ederiz. Elde edilen tüm bilgiler yasal işlemlerde kullanılabilir.

İNCELE

FİZİKİ VE BİLİŞİM DOLANDIRICILIĞI

Fiziki ve bilişim dolandırıcılığı risklerine karşı öncelikle müşterilerimizi alacağı önlemler konusunda uyarıyoruz. Sonrasında dolandırıcılığa karşı alınması gereken tedbirleri uyguluyoruz.

İNCELE

HUKUKSAL DANIŞMANLIK

Hukuksal danışmanlık konusunda mahkemelerde icra edilen tüm konular hakkında danışmanlık hizmeti veriyoruz. Profesyonel danışmanlık hizmetlerimiz ile sürekli bir adım önde olacaksınız.

İNCELE

KURUMSAL DENETİM VE FİRMA ANALİZİ

Kurumsal denetim ve firma analizi hizmetiyle firmaların potansiyel müşterilerine ulaşmaları için analizler yapılır. Ayrıca şirket içi denetim mekanizması bu hizmet ile kontrol edilir.

İNCELE

MARKA SAHTECİLİĞİ ARAŞTIRMASI

Marka sahteciliği araştırması için profesyonel ekiplerimiz sahada oldukça detaylı araştırmalar yapmaktadır. Firmanıza ait markaların piyasada sahte firmalar tarafından kullanılması bu hizmet sayesinde önlenir.

İNCELE

ÖĞRENCİ TAKİBİ

Öğrenci takibi ailelerin okul çağındaki çocuklarını kontrol etmeleri için yapılmaktadır. Çocuğunuzun okul ortamı ve sonrasında yaptığı faaliyetleri takip ederek size gerekli raporlamaları yapmaktayız.

İNCELE

PERSONEL ARAŞTIRMASI

Personel araştırması hizmetiyle firmanızda önemli makamlarda görev yapan personelin detaylı araştırması yapılmaktadır. Firmanızın gelecekte karşılaşacağı sorunları önceden analiz yaparak size rapor olarak sunmaktayız.

İNCELE

TEKNİK VE SANAL TAKİP

Teknik ve sanal takip, insanların resmi kurum ve firmalarda ve sanal ortamda yaptıkları faaliyetlerin tümüne ulaşmanız için verdiğimiz hizmettir. Bu hizmette takip edilen kişinin sanal ortamdaki faaliyetlerini raporlamaktayız.

İNCELE

VERİ KURTARMA

Veri kurtarma sayesinde özel bilgileriniz sanal ortamda fiziksel darbeye maruz kalsa dahi kurtarılabilmektedir. Bu hizmet sayesinde sanal ortamdaki tüm bilgileriniz güvende tutulmaktadır.

İNCELE

ÖZEL YAKIN KORUMA VE GÜVENLİK

Özel yakın koruma ve güvenlik hizmetimizde şahıslara ve firmalara yakın koruma ve güvenlik hizmeti veriyoruz. Korumalarımız silahlı ve ağır silahlı olarak müşterilerimizin güvenliğini üst düzeyde tutmaktadır.

İNCELE

VELAYET DAVALARI İÇİN DELİL TOPLAMA

Velayet davaları için delil toplama, boşanma davası sonrası bireylerin çocuklarının velayetini almaları için delil ve kanıtlar oluşturacak belge ve dokümanlar elde ediyoruz.

İNCELE

KAYIP ŞAHIS ARAŞTIRMASI

Kayıp şahıs araştırması ile herhangi bir yerde kaybolan yakınınız veya akrabalarınız için araştırma ve takip çalışmaları yapıyoruz. Elde ettiğimiz ip uçları sayesinde kaybolan şahsa ait bilgiler ile kısa sürede sonuca ulaşıyoruz.

İNCELE

EVLİLİK ÖNCESİ ŞAHIS ARAŞTIRMASI

Evlilik öncesi şahıs araştırması, evlilik sürecine giren bireylerin birbirlerinden sakladıkları konuların gün yüzüne çıkmasını sağlamaktayız. Elde ettiğimiz bilgiler ile evlenmek istediğiniz kişiyi daha yakından tanıyacaksınız.

İNCELE

BÖCEK ARAMA VE GİZLİ KAMERA TESPİTİ

Böcek arama ve gizli kamera tespiti konusunda profesyonel personel ve ekipmanlarımız tarafından şüphelendiğiniz ortamda detaylı araştırma ve bulma çalışmaları yapılmaktadır. Bu hizmetimizde sonuç garantisiyle çalışıyoruz.

İNCELE

İTİBAR YÖNETİMİ

İtibar yönetimi, internet ortamında veya medya sektöründe insanların adına yapılmış ve itibarı zedeleyen içerikler konusunda profesyonel çalışmalarımız ile hizmet vermekteyiz. Bu hizmetimizde şirketin veya şahsın itibarını yükseltmekte ve korumaktayız.

İNCELE

İSTANBUL HİZMET BÖLGELERİMİZ

HİZMET VERİLEN İLLER

HİZMET VERİLEN ÜLKELER