ARENA ÖZEL DEDEKTİFLİK VE ARAŞTIRMA MERKEZİ

‘ Kaliteli hizmet, müşteri memnuniyeti’ vizyon ve misyonu ile hareket ederek yıllardır başarıyla sürdürmüş olduğumuz mesleğimizde her gün kendimizi geliştirerek yolan devam eden bir firma olarak yanınızda durmaktayız.

Müşteri memnuniyeti vizyonu ve misyonu doğrultusunda hazırlamış olduğumuz hizmetlerimizde kişilerin sosyal hayattaki rollerini ön planda tutarak sosyal özellikleri oluşturduk ve bu noktada çıtayı en yüksekte tutan firma olduk. Eş takibi, personel takibi  ve fiziki bilişim dolandırıcılığı olarak adlandırabileceğiniz hizmetlerimizde sadece tek bir pencerden bakmadık ve geniş kapsamlı bir hizmet ağı sunduk.

‘Kaliteli hizmet’ anlayışımız ile birleştirdiğimiz hizmetlerimizi kesintisiz ve her koşulda kullanabileceğiniz şekilde geliştirdik. Sizden önce ayrı soruları kendimize sorarak dedektiflik sektöründeki ihtiyaçları tespit ettik ve tespit edilen bu ihtiyaçları  uzman kadromuz ve çalışkan ekibimiz sayesinde kısa sürede kapattık.

Sizler gibi bizde sistemi kötü amaçla kullanmak isteyen kişilerin olduğundan ve olmayada devam edeceğinden emin olduğumuz için hazırlamış olduğumuz hizmetlerimizde kötü amaçlı kullanıma mahal verebilecek bütün ayrıntıların önünü daha piyasaya sürmeden kestik. Gözden kaçabilecek her ihtimale karşı hazırlamış olduğumuz hizmetlerimiz sürekli olarak denetime ve teste tabi tutarak geliştirilen bütün yanlış yöntemlere karşı önlemimizi aldık.

Sunmuş olduğumuz hizmetin temelini gizlilik esasının oluşturduğunun farkında olan bir firma olarak sözleşmemizi yasalar çerçevesinde alanında uzman avukatlar yardımı ile oluşturduk ve hem sizin hem de şirketin mağdur edilmesinin önüne geçtik. Gizlilik politikamızı sadece yasalar çerçevesinde değil, teknik alanda da sürdürerek profesyonel hizmetlerimizi oluşturduk ve aksi bir gelişme olması durumunda tüm sorumluluğu üzerimize alarak hizmet bedeli almayacağımızın ve mağduriyetinin giderileceği garantisi sözleşmemize yerleştirdik. Sözleşmemizin nüshalarını hem sanal ortamda hem de yazılı dosya üzerinde hazırlayarak her iki alandaki sözleşmelerinin birer örneğini de size yollamayı şirket politikamız olarak belirledik.

Yapmış olduğumuz işin zorluğunun ve öneminin farkında bir firma olarak hizmetlerimizi hazırlarken ve geliştirirken uzman bir ekip oluşturduk, ekibimize ise her geçen gün yenilikleri takip edecek şekilde eğitim ve seminer vererek sunulan hizmetin sürekli yeni kalmasını sağladık. Uzman ekibimizi 7/24 açık tuttuğumuz müşteri destek hattı ile destekledik ve böylece sınırsız bir hizmet ağı ve alanı oluşturduk. Bir araya getirdiğimiz elemanlarımızda müşteri saygı ve nezaket kurallarına dikkat eden kişilerin olmasına özen gösterdik ve sizi en iyi anlayan ekibin ortaya çıkmasını sağladık.

Herhangi bir müşteri memnuniyetinin olmadığı durumların önünen geçebilmek için ücretsiz olarak danışmanlık hizmeti çıkarttık ve bu süre zarfında bütün hizmetlerimizi faydalanabilme imkanı sunduk. Böylece paranızı yatıracağınız hizmetlerin kalitesini görmenizi sağlayarak, sadece sizin iyiliğinizi ve güvenliğinizi düşünen bir firma olduğumuzu ise bir kez daha ortaya koyduk. Çünkü biliyoruz ki sizin memnuniyetiniz bizim ekmek yapımızdır ve biz helal kazanmayı seven bir firmayız.

İSTANBUL HİZMET BÖLGELERİMİZ

HİZMET VERİLEN İLLER

HİZMET VERİLEN ÜLKELER