Eş Takibi

EŞ TAKİBİ

Eş takibi ilk anda kulağa fazlaca güvensizlik içeren bir cümle gibi gelse de aslında günümüzde evlilik anlaşması içerisinde bu anlaşmaya sadık kalmayan kişinin, diğer tarafı mağdur bırakmaması için yapılması zorunlu bir eylemdir. Öncelikle unutulmamalıdır ki evlilik bir kurumdur ve bu kurum içerisinde bir araya gelen kişiler nikah anında bir imza atarak sözleşme imzalamaktadırlar. Süregelen zamanda çiftlerden birisi şüpheli davranışlar sergilemeye başladığında ise diğer eşin bir takip yaptırması kendini hukuksal çerçevede koruyabilmesi için oldukça önemli. Peki nedir eş takibi uygulaması ve bu hizmeti, hangi özellikler ve kurallar kapsamında kimler vermektedir.

Eş takibi uygulaması yasal bir işlem olmakla birlikte bu hizmeti veren özel dedektiflik büroları mevcuttur. Bu dedektiflik bürolarını ise sadece hukuk bölümünü ve avukatlık belgesi ve diplomasına sahip kişiler açabilmektedir. Bu yüzden bir dedektiflik sitesi olduğunu söyleyen ya da bürosu olduğunu iddia eden kişiler diploma ve belgeleri, büro açma belgesini talep etmeniz sizin için önemli. Aksi halde yaptıracağınız takip hem yasal olmaktan çıkıp suç teşkil edecektir hem de paranızın boşa gitmesine neden olacaktır.

Eş takibi yaptırabilmek için ise muhakkak ki kendi eşinizi takip ettirmek zorundasınız. Örneğin babanızın annenizi aldattığından şüpheleniyorsanız bunun için bir dedektiflik bürosuna giderek yardım alamazsınız. Aynı şekilde ablanızın ya da bir başkasının eşini takip ettiremezsiniz. Tüm bunlara ek olarak eş takibi yapabilmek için yasal bir sürece girmiş olmanız gerekmektedir. Bu ne demek? Eşinizi takip ettirmek istediğiniz takdirde ikinizin de başvurmuş olduğu ve şu an hala işlemde olan bir boşanma davanızın bulunması gerekmektedir. Aksi halde sadece kıskançlık ya da merak duygusu üzerinden hareket ederek eşinizi takip ettirmeniz yasal olarak doğru değil. Böyle bir işlem yaptığını takdir de hem sizin hakkınızda hem de takibi yapan özel dedektiflik bürosu hakkında yasal işlem başlatılır.

Eş takibi yaptırmaya karar verdiğiniz andan ise eşinin evinden çıktığı andan itibaren 24 saat boyunca takip edilir, gözlemlenir, nereye gittiği neler yaptığı rapor haline getirilir ve bunlar video, görüntü ve diğer destekleyici belgelerle birlikte desteklenir. Tüm bunlara ek olarak eşinizin günlük hayat rutininin hızına göre de kişinin arkasına en az iki ekip takılır. Bu kimi zaman dört ekibe kadar çıkabilmektedir. Elbetteki tüm bunların giderleri de daha sonra size masraf olarak geri dönmektedir. Yapılan takip işlemi sona erdikten sonra ise toplanan bütün belge ve deliller size emanet edilir ve sonrasında özel dedektiflik bürosundaki bütün deliller imha edilir. Bunun yapılma sebebi ise bu bilgilerin üçüncü kişilerin eline geçmesini engellemektir. Ayrıca özel dedektiflik bürolarında esas olan yapılan eş takibi eyleminin gizlilik içermesidir. Eğer bu süreçte takip altında olan kişi ya da kişinin bir yakını bu takibin farkına varırsa ödemiş olduğunuz ücreti geri talep edebilirsiniz. Bu durumun ispatına rağmen büro paranızı vermediği takdirde ise mahkemeye başvurabilirsiniz.

Eş Takibi

EŞ TAKİBİ ARAŞTIRMASI NASIL YAPILIR?

Eş takibi araştırması özel dedektiflik büromuza yapılması için başvurulan en sık talep aldığımız hizmet olmakla birlikte ülke genelinde de eş takibi dedektiflik kapsamında en çok başvurulan hizmettir. Eş takibi kapsamında verdiğimiz hizmet sayesinde birçok kişi eşi hakkındaki sahip olduğu şüphelerden kurtulmuş ve eşi tarafından aldatılma gibi durumları ortaya çıkararak bir çok başarılı hizmet vermiş bulunmaktayız. Özel dedektiflik büromuz bünyesinde çalışan özel dedektiflik çalışanları alanında uzman kişiler olup, eşiniz hakkında kapsamlı bir araştırma başlatacaktır. Eşinizin telefon, bilgisayar gibi kullandıkları teknolojik aletler takibe alınarak telefon konuşmaları, mesajları, ses kayıtları, görüntü ve videolar, girdiği internet siteleri ve eşinizin attığı her adımdan haberdar olmanızı sağlayan özel dedektiflerimiz eşiniz hakkında merak ettiğiniz her şeyi sizlere sunmaktadır. Eş takibi konusunda yaptığımız araştırmalar hiçbir yasal ve hukuk ihlali olmadan gerçekleştirilmektedir.

Eşiniz hakkında yapılacak araştırmaların sonucunda herhangi bir aldatılma veya evlilik kurallarını ihlal eden bir durum tespit edildiğinde ve bunun sonucunda eşinizden boşanmak istediğinizde özel dedektiflerimiz araştırma boyunca topladığı bilgileri sizin için bir araya getirerek boşanma davasında delil olarak gösterebilmeniz için bir belge oluşturur. Delillerden oluşan bu belge sayesinde başarılı bir boşanma davası geçirebilir ve eşinizden kolaylıkla boşanabilirsiniz. Boşanma davalarının çoğu delil yetersizliğinden dolayı düşmektedir. Özel dedektiflerimizin eş takibi sırasında elde ettiği delilleri mahkemeye sunulabilir bir biçimde düzenlemesinden sonra boşanma davanızdan başarılı bir şekilde çıkabilirsiniz. Ülkemizde teknolojik olarak gelişen akıllı cep telefonları ve bilgisayarların büyük etkisi olan aldatılma vakaları ve aldatılmaktan şüphelenen kişiler eş takibi konusunda araştırma talebinde bulunmaktadır. Bu talep doğrultusunda bugüne kadar verdiğimiz hizmetler sayesinde bir çok kişiyi eşi tarafından aldatılmaya devam edilmekten kurtarmış bulunmaktayız. Bunun yanı sıra çoğu kişinin de şüphelerinin gereksiz olduğunu ortaya çıkararak huzurlu bir şekilde evliliklerini devam ettirebileceklerini kanıtlayarak aile düzenlerinin bozulmasının önüne geçmekteyiz.

Ülkemizde genellikle genç nüfusun boşanmak için başvurduğu görülmektedir. Genç nüfusun az önce söylediğimiz akıllı cep telefonları, sosyal medya ve bilgisayar gibi cihazları çok fazla kullanmasından ortaya çıkan bir sorun olan aldatılma genellikle bu sebeplerden doğan bir olaydır. Eş takibi kapsamında verdiğimiz hizmette eşinizi kapsamlı bir takip ve araştırmaya alarak gittiği her yeri, konuştuğu herkesi ve yaptığı her eylemi sizlere anlık olarak bildirerek bilgi sahibi olmanızı sağlıyoruz. Bu kapsamda herhangi bir olumsuz olayla karşılaşılması durumunda özel dedektiflerimiz bu olayı delil haline getirerek yaşanacak bir boşanma davasında sizlere yardımcı olmaktadır.

Eş Takibi

EŞ TAKİBİNDE NEDEN ÖZEL DEDEKTİF

Özel dedektif bir çok konuda kendini yetiştirmiş kişilerdir. Bir çok olayda nasıl davranması gerektiğini ve olaylarla nasıl başa çıkabileceğini bilen özel dedektifler günümüzde pek çok vakada kapısı çalınan bir meslek grubudur. Her konuda olduğu eş takibi konusunda da profesyonel olan özel dedektiflerimiz gerek takip teknolojilerini gerekse kendi tecrübelerini kullanarak her olayda başarılı bir sonuç ortaya çıkarmaktadır. Eş takibi kapsamında özel dedektiflerimiz eşinizin attığı her adımı takip ederek size rapor vermektedir. Bunun yanı sıra özel dedektiflerimiz sahip olduğumuz teknolojik cihaz ve ekipmanlar sayesine eşinizin bilgisayar, akıllı cep telefonu ve sosyal medya hesaplarını da takibe alarak eşinizin her ortamdaki adımından haberdar olmanızı sağlar. Takip sırasında aldatılma gibi durumlar söz konusu olduğunda özel dedektif durumu kanıtlamak için deliller toplayarak herhangi bir boşanma davası söz konusu olduğunda bu delilleri boşanma davasında kullanabilmeniz için hazırlarlar.

EŞ TAKİBİ ARAŞTIRMASI NASIL YAPILIR?

Eş takibi yapılırken özel dedektifler eşiniz hakkında gerekli bilgileri kendisiyle paylaşmanızı ister. Bu bilgilerden yola çıkarak başlatacağı araştırmada eşinizin akıllı cep telefonundan girdiği sosyal medya hesaplarına kadar takip edilmesini sağlayan cihaz ve yazılımlara sahiptir. Bu yazılım ve cihazlar dedektiflerin işini eş takibi sırasında kolaylaştırdığı gibi bir delil elde edebilme şansını da arttırmaktadır. Eşinizi teknik ve sanal ortamda takibe alan özel dedektifimiz aynı zamanda eşinizi fiziksel olarak da takip etmektedir. Yani kısacası özel dedektiflik büromuzdan alacağınız eş takibi hizmeti sayesinde eşinizin ruhu bile duymadan merak ettiğiniz ve şüphelendiğiniz her şeye açıklık getirmektedir. Özel dedektiflerimiz eş takibi kapsamında yaptığı çalışmalarda eşinizin hiçbir hukuki ve kişisel hakkını çiğnememektedir. Kişisel özgürlük hak ve yasalarını çiğneyerek elde edilen deliller mahkeme tarafından geçersiz sayılacağı gibi sizi suçlu durumda bırakacağı için davayı kaybedebilir ve ceza alabilirsiniz.

Eş takibi kişisel hak ve özgürlük kuralları çiğnenmeden yapılması gerekir. Bunun içinse özel dedektiflik büromuzu tercih edebilirsiniz. Alanında uzman olan özel dedektiflerimiz dedektiflik kuralları içerisinde hareket etmekte ve gerekli belgelere sahip kişilerdir. Profesyonel olmayan kişiler tarafından alacağınız hizmet sizin için faydalı gibi gözükürken hiç ummadığınız bir anda zararlı bir hale dönebilir. Bu kapsamda alanında uzman özel dedektif çalışanları hizmet almanız yapılacak araştırmalarda en doğru ve en kesin sonuçlara ulaşabilmeniz için çalışan dedektiflerimiz bütün araştırmalarda yasaları tanıyarak çalışmalarını ve hizmetlerini yerine getirmektedir. Bir çok alanda hizmet veren özel dedektifler eş takibi alanında da sizlere profesyonel olarak hizmet vermektedir.

EŞ TAKİBİ VE ALDATILMA HAKKINDA KANUN MADDELERİ

Yasalara göre eşlerin evlilikleri süresince birbirlerine sadık kalmaları yasal bir zorunluluktur. Anayasa maddelerine göre herkes özel hayatına ve aile hayatına saygı gösterilmesini isteme hakkına sahiptir. Özel hayat ve aile hayatına dokunulamaz. Fakat eşlerin evlilik süresince birbirlerine sadık kalmaları yasal olarak zorunlu bir kanundur. Aldatmanın sebebi ise yüksek sadakatsizliktir. Eşlerden birisi diğer eşin evde olmadığı zamanlarda eve yabancı birini alması meşru bir amaca yönelik olduğu kanıtlanmadan zina anlamına gelmektedir. TCK nın maddesine göre ise eşlerden biri zina ederse diğer eş boşanma davası açabilir. Ve ayrıca aldatılan eşin aldatan eşin sevgilisine manevi tazminat açma hakkı bulunmaktadır. Tüm bu kanun maddeleri yaşanan herhangi bir aldatılma vakasında aldatılan kişilerin bilmesi gereken maddelerdir. Fakat aldatılma suçunu ispatlamak zor olduğu için açılan çoğu dava delil yetersizliğinden ötürü kapanmakta veya düşmektedir.

Eşinizin sizi aldatıldığına dair şüpheniz veya bir bilginiz varsa bu konuda profesyonel ve yasal olarak hizmet veren özel dedektiflik büromuzdan yardım olabilirsiniz. Diğer hizmetlerde olduğu gibi eş takibi alanında da yasal kurallar çerçevesinde hizmet veren dedektiflerimiz sizleri hızlı bir şekilde doğru sonuca götürmektedir. Özel dedektiflik yapılması zor bir meslek olduğu gibi kurallara uygun bir şekilde yürütülmesi zor bir mecradır. Bir çok dedektif araştırma yaptığı konu hakkındaki yasal kuralları tanımadan hareket etmekte ve bu durum bazı sorunlara kapı açmaktadır. Özel dedektiflik büromuz tamamen yasal olup verdiği hizmetlerde gerekli belge ve sertifikaya sahip özel dedektifler ile birlikte çalışmaktadır. Bu sayede eşinizi yasal kurallara karşı gelmeden takip edebilir ve öğrenmek istediklerinizi öğrenebilirsiniz. Herhangi bir aldatılma durumu ile karşı karşıya kalındığında özel dedektif mahkemede delil yetersizliğinden dolayı kaybetmemeniz için delil niteliği taşıyan her bilgiyi sizin adınıza sunmak için mahkemeye sunulmak üzere hazırlar.

Özel dedektif her konuda olduğu gibi titizlik ve gizlilik ile yürüttüğü eş takibi araştırmasında sizin adınıza ve itibarınıza yönelik bir aldatılma olayı tespit ettiğinde eşinizin sizi aldattığı kişiye manevi tazminat davası açmanızı sağlamaktadır. Hukuksal ve yasal olarak başınıza gelen böyle bir olaydan hakkınızı kaybetmeden çıkmanız için çalışmalarını sürdüren özel dedektiflerimiz bugüne kadar bir çok eş takibi kapsamında yaptığı araştırmada başarılı sonuçlar elde etmiş ve sizlere hizmetini sunmaya devam etmektedir. Hizmet alacağınız özel dedektiflik bürosunun gerekli yasal belgelere sahip olup olmadığına dikkat etmelisiniz. Gerekli belgelere sahip olan özel dedektiflik bürolarından hizmet verdiği alanlar kapsamında destek alabilirsiniz.

     HİZMETLERİMİZ

     İSTANBUL HİZMET BÖLGELERİMİZ

     HİZMET VERİLEN İLLER

     HİZMET VERİLEN ÜLKELER

     MERAK EDİLENLER