DEDEKTİFLİK

Dedektiflik mesleği çok uzun yıllardan beri tüm dünya genelinde sürdürülen bir meslektir. Birçok film ve kitaba konu olan dedektiflik geçmişten günümüze kadar birçok sorunun ve suç olayının çözülmesinde büyük rol oynamıştır. İyi bir dedektiflik hizmeti almak günümüzde çok önemli olduğu gibi profesyonel bir dedektiflik hizmeti bulmakta günümüz koşullarında çok zordur. Ülkemizde dedektif yetiştirebilmek için yeterli imkan bulunmamakta ve gerekli imkanlar sağlanmamaktadır. Fakat tüm bu zor koşullara rağmen ülkemizde dedektiflik sektörü kendi başına gelişmeyi başarmış ve dedektiflik kurumları tarafından gerçekleştirilen eğitimler sayesinde topluma profesyonel ve işini en iyi şekilde yerine getirebilen dedektifler kazandırılmıştır. İyi bir dedektiflik hizmeti alabilmek için hizmet alınacak dedektiflik bürosu çok dikkatli ve iyi bir şekilde seçilmelidir. Araştırma talep ettiğiniz konuda en iyi sonuca ve en doğru bilgilere ulaşabilmek için yasal kurallara ve dedektiflik meslek ahlakına en uygun şekilde hizmet veren dedektiflik büroları ile birlikte çalışılmalıdır.

Dedektiflik hizmetleri günümüzde birçok kişi ve kurum tarafından tercih edilen bir çalışmadır. Bütün ülkelerde kabul görmüş ve profesyonel olarak gerçekleştirilen dedektiflik mesleği kişilerin ihtiyaçları doğrultusunda gerçekleştirilen çalışmalardır. Ülkemiz de de uzun yıllardır gerçekleştirilen bir meslek olan dedektiflik birçok suç olayının ve kişisel sorunların çözülmesinde büyük rol oynamıştır. dedektiflik mesleği gerçekleştirmek isteyen kişiler ve bu konuda hevesli olanlar öncelikle araştırmacı ve sabırlı bir kişiliğe sahip olmalıdır. Dedektif olacak kişilerin öncelikle üniversitelerin dedektiflik ile ilgili alanlarından mezun olmalıdırlar. İlgili alanlardan mezun olan kişiler bu aşamadan sonra özel dedektiflik eğitim veren kurumlardan ve işletmelerden eğitim almalıdırlar. Kişilerin uzmanlaşmak istediği alanlar üzerine eğitim veren dedektif kurumları kişilerin gerçek bir dedektif olabilmesi için gereken tüm bilgileri öğretmekte ve sahip olması gereken tüm kabiliyetleri kazandırmaktadır. Profesyonel bir dedektiflik hizmeti sunabilmek için kişiler üniversiteden mezun olduktan sonra bu eğitimleri en iyi şekilde bitirmeli ve dedektiflik mesleğini gerçekleştirmek için gereken belge ve sertifikaları kazanarak mesleğini gerçekleştirebilmektedir.

Dedektiflik çok kapsamlı çalışmalar gerektiren en zor meslek gruplarının arasında bulunan bir meslektir. Bu sebepten dolayı dedektiflik mesleğini gerçekleştirecek kişilerin alanlarında profesyonel olana kadar eğitimler alması gerekmektedir. Eğer bir dedektiflik hizmeti almak istiyorsanız kesinlikle tecrübeli ve profesyonel bir şekilde hizmet veren dedektiflik bürolarını tercih etmelisiniz. Ülkemizde dedektiflik mesleğinin gelişmesinde en çok faydayı sağlayan dedektiflik bürolarından birisidir. Sizlerde profesyonel ve en kaliteli dedektiflik hizmetini alabilmek için dedektiflik büromuzu tercih etmeli ve siz müşterilerimize uzman dedektif kadromuz ile sunduğumuz çalışmalardan yararlanabilirsiniz. Dedektiflik kapsamında gerçekleştirdiğimiz tüm faaliyetler hakkında bilgi almak için bizlere ulaşabilirsiniz.

DEDEKTİFLİK MESLEĞİ NEDEN GEREKLİDİR ?

Dedektiflik mesleği profesyonel olarak gerçekleştirildiğinde kişilere büyük bir avantaj ve hizmet sağlamaktadır. Yaşanan olayların ve suçların çözülmesi konusunda profesyonel olarak eğitilmiş dedektifler yaptığı çalışmalar ile birçok olayı çözebilmektedir. Dedektiflerin hizmet verdikleri alanlar gün geçtikçe artmakta ve neredeyse tüm suç olaylarında hizmet verebilmektedirler. Bunun yanı sıra dünyamızda gelişen teknoloji ve internet insanlığa çok fazla faydalı olduğu kadar zararda vermektedir. Bunun sebebi ise internet ortamının aynı zamanda bir hizmet ve ticaret alanına dönüşmesidir. Bu sebepten dolayı kişiler internet üzerinden aldığı hizmetlerde dolandırılabilmekte ve istediği hizmete ulaşamamaktadır. Gelişen teknoloji ve internet alanında kendini geliştiren özel dedektiflik büromuz gerçekleştirdiği hizmetlere ve çalışma gösterdiği faaliyet alanlarına yenisini ekleyerek internet ve sanal ortamda da çalışma gerçekleştirebilecek hale gelmiştir. Fiziki ve bilişim alanında gerçekleşen tüm suç ve olumsuz olaylara karşı çalışma gösteren ve bu sayede birçok müşterinin beğenisini ve ilgisini çeken dedektiflik büromuz sizlere birçok alanda faaliyet sunmakta ve bu çalışmalarında sizlerin istediği sonuçlara ulaşana kadar çalışmalarını sürdürmektedir.

Profesyonel olarak alacağınız bir dedektiflik çalışmasında istediğiniz sonuca ulaşmanız nerdeyse garanti olacaktır. Bunun sebebi ise yasal ve gerekli izinlere sahip olarak hizmet veren dedektiflik bürolarının aynı zamanda profesyonel olmasıdır. Bu sebepten dolayı dedektiflik bürolarının profesyonel dedektif ekipleri gerçekleştirdiği çalışmalarda başarısız olma ihtimali çok düşüktür. En iyi şekilde dedektiflik hizmeti almak istiyorsanız bizim gibi ülkemizde yıllardır dedektiflik hizmeti veren ve müşteri memnuniyetini en ön planda tutan dedektiflik büroları ile birlikte çalışma gerçekleştirmelisiniz. Dedektiflik büromuz gerçekleştirdiği çalışmaların tümünde dedektiflik meslek ahlakına ve prensiplerine uygun bir şekilde çalışma gerçekleştirmektedir. Gerçekleştirdiği bu çalışmalar sayesinde birçok müşterinin bir sorun yaşadığında başvurduğu ilk adres olmayı başaran dedektiflik büromuz tüm müşterilerine eşit davranmakta ve müşteri ayırt etmemektedir.

Dedektiflik mesleği ülkemizde bir çok açıdan gerekli olan bir meslektir. Artan nüfus ve artan suç oranları her geçen günde dedektiflik sektörüne başvuruları arttırmış ve talep yaratmıştır. Bu talebe cevap veren dedektiflik büroları her alanda kendilerini uzmanlaştırarak gerçekleştirdiği hizmetler ile ülkemizde büyük başarılara imza atmayı başarmıştır. Kaliteli bir dedektiflik hizmetinin sadece kaliteli ve profesyonel dedektiflik büroları tarafından verileceğini unutmamanız gerekirken aynı zamanda hizmet alacağınız dedektiflik bürosunun tecrübeli olup olmadığını da öğrenmeniz gerekmektedir. Bir dedektiflik bürosundan hizmet almadan önce dedektiflik bürosunu araştırarak haklarında gerekli bilgileri toplayabilir ve bu sayede hizmet almadan önce kafanızda bir fikir bulundurabilirsiniz. Fakat dedektiflik ve dedektif kapsamında alacağınız en etkili bilgiler bizlere ulaşarak alacağınız bilgiler olacaktır.

DEDEKTİFLİK ÇALIŞMALARIMIZ

Dedektiflik çalışmaları birçok suç alanında ve bireylerin kişisel sorunları kapsamında gerçekleştirilen çalışmalardır. Tüm dünya genelinde nüfusun ve suçların artması kişilerin dedektiflik ihtiyacı duymasına sebep olmuştur. Bu sebepten dolayı kendilerini alanlarında geliştiren özel dedektiflik firmaları ve dedektifler kişilerin problemleriyle özel olarak ilgilenmekte ve sorunlarını çözmektedir. Birçok ülkede kabul görmüş olan dedektiflik mesleği ülkemizde henüz yasalar tarafından tanınmamış bir meslektir. Fakat bu durum dedektiflik mesleğinin ülkemizde gerçekleştirilemeyeceği anlamına gelmemektedir. Dedektiflik mesleğine gerekli önem ve imkan sağlanmamasına rağmen ülkemizdeki özel dedektif ve dedektiflik kuruluşları büyük bir çaba göstererek dedektiflik mesleğinin gelişmesini sağlamıştır. Ülkemizde en büyük gelişme gösteren dedektiflik bürolarından birisi olan dedektiflik büromuz Türkiye genelinde hizmet vermekte ve verdiği hizmetlerde müşteri memnuniyetini sağlamak için çalışma gerçekleştirmektedir. Dedektiflik mesleğinin öncülerinden olan dedektiflik büromuz bir dedektifin hizmet verebileceği her alanda çalışma gerçekleştirebilmekte ve bu çalışmalarında sizlere en iyi şekilde yardımcı olmaktadır.

Dedektiflik çalışmalarımızda siz müşterilerimizin mağdur olduğu konularda sizlere yardımcı olmakta ve sorunlarınızı hep birlikte çözmekteyiz. Yaşadığınız sorun veya problemler ile ilgili olarak dedektiflik büromuza başvurduğunuz takdirde dedektiflik büromuz öncelikle araştırmayı neden yapmak istediğinizi öğrenmektedir. Herhangi bir art niyet veya kötü amaç içeren çalışmaları gerçekleştirmeyen dedektiflik büromuz tamamen yasal ve kanun kuralları ile birlikte faaliyet göstermektedir. Talep ettiğiniz araştırma veya çalışmanın herhangi bir art niyet veya kötü amaç içermemesi durumunda istediğiniz çalışma için toplantı düzenleyen dedektiflik büromuz ve profesyonel dedektif ekiplerimiz araştırmalarında neler yapacağını ve hangi yolları kullanacağını belirlemektedir. Tüm araştırmalarını ve çalışmalarını belirli bir program ve plana dayalı olarak gerçekleştiren özel dedektiflik büromuz faaliyet gösterdiği tüm alanlarda yaptığı çalışmalara aynı özeni göstermekte ve müşterilerine eşit bir davranış sergilemektedir. Dedektifliğin gerektirdiği tüm prensiplere ve dedektiflik meslek ahlakına uygun bir şekilde çalışmalarını gösteren dedektiflik büromuz sizlere en iyi hizmeti verebilmek için her geçen gün daha fazla çalışmaktadır.

Personel araştırması, veri kurtarma, itibar yönetimi, eş takibi, çocuk takibi, şirket araştırmaları, şirket davaları, evlilik öncesi araştırma, velayet ve icra davaları, borçlu tespiti, boşanma davaları için delil toplama, hukuki danışmanlık, öğrenci takibi, hukuksal denetim ve firma analizi, fiziki ve bilişim dolandırıcılığı, teknik sanal takip, miras ve mal paylaşım davaları, adres tespiti gibi alanlarda profesyonel olarak yıllardır varlık gösteren özel dedektiflik büromuz siz müşterilerimize faaliyet gösterdiğimiz alanlarda yardımcı olmaktayız. Profesyonel olarak bir dedektiflik hizmeti almak istiyor ve nereye danışacağınızı bilmiyorsanız özel dedektiflik büromuza başvurarak çalışma gerçekleştirdiğimiz alanlarda sorunlarınızı çözebilirsiniz.

     HİZMETLERİMİZ

     İSTANBUL HİZMET BÖLGELERİMİZ

     HİZMET VERİLEN İLLER

     HİZMET VERİLEN ÜLKELER

     MERAK EDİLENLER