DEDEKTİF

Dedektif mesleği ülkemizde uzun yıllardan beri gerçekleştirilen bir meslektir. Bu meslek geçmişte ve günümüzde birçok alayın aydınlanmasını sağlamış ve birçok suç olayını ortaya çıkartmış bir meslektir. Dedektif mesleği eski tarihlerde çok daha zorlu ve ilkel koşullarda gerçekleştirilen bir meslekti. Fakat bu zor koşul ve imkanlara rağmen dedektifler çoğu zaman olayların çözülmesini sağlamıştır. Dünyamızda var olan teknolojik imkan ve olanaklar birçok meslek dalında hizmetlerin gelişmesini ve çok daha başarılı hizmet verilmesini sağlamıştır. Teknolojiden ve herkesin ulaşabileceği bir noktada olan internetten günümüz dedektifleri de yararlanmaktadır. Dedektiflik çok kapsamlı bir araştırma ve çalışma gerektiren bir meslek olduğu için gerçekleştirilen çalışmalar profesyonel dedektif kişiler tarafından yapılmalıdır. Dedektif hizmeti günümüzde birçok ülke tarafından gerçekleştirilen ve faaliyet gösterilen bir meslektir. Sizlerin özel sorunları ve maruz kaldığınız suç olaylarının araştırılmasını ve sonuca ulaşılmasını sağlayan dedektifler günümüzde birçok kişiden talep görmektedir.

Dedektiflik mesleği ve sektörü birçok ülkede bulunduğu gibi ülkemizde de bulunan bir meslek grubudur. Diğer Avrupa ve dış ülkelerde dedektiflik mesleği kanun ve yasalarla tanınmış olmakla birlikte devletin sağladığı yetki ve olanaklar ile birlikte yürütülen bir meslektir. Devlet tarafından sağlanan bu yetki ve imkanlar sayesinde dedektif kişiler gerçekleştirdikleri çalışmalarda çok daha iyi bir çalışma ve başarı göstermektedir. Aynı zamanda dedektif kişilere tanınan yasal yetki ve tanıma sayesinde dedektiflik hizmeti alacak kişilerde hiçbir güven ve korku sorunu yaşamadan dedektiflik hizmeti alabilmektedirler. Ülkemizde dedektif ve dedektiflik ile ilgili bir yasa bulunmamakta ve devlet bünyesinde hizmet verilmemektedir. Dedektiflik için yasa tasarısı eski dönemde Türkiye Büyük Millet Meclisi tarafından Cumhurbaşkanına sunulmuştur. Fakat dönemin Cumhurbaşkanı bu yasa tasarısının düzenlenmesi için Türkiye Büyük Millet Meclisine geri göndermiştir. O dönemden bu yana dedektiflik yasaları hakkında bir gelişme olmamış ve yürürlükte olan bir dedektiflik yasası bulunmamaktadır.

Ülkemizde bir dedektiflik yasası oluşturulması için dedektif firmaları ve dedektiflik kurumları uzun yıllardan beri çalışmalar gerçekleştirmektedir. Ülkemizde bir dedektif yasasının bulunmaması ve dedektiflik mesleğinin sadece özel bürolar tarafından faaliyet gösterilmesine rağmen günümüzde birçok olayın çözülmesi sağlanmıştır. Farklı suç olaylarında ve kişilerin yaşadığı özel sorunlarında hizmet veren özel dedektiflik büroları ülkemizde hizmet vermektedir. Dedektif kapsamında ülkemizde hizmet veren dedektiflik bürolarının başında gelen dedektiflik büromuz sizlere ne profesyonel ve en iyi şekilde yardımcı olmaktadır. ,Dedektiflik kapsamında verdiğimiz hizmetlerden yararlanmak için sizlerde bizlere ulaşabilir ve verdiğimiz hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Birçok alanda profesyonel olarak çalışma gerçekleştiren özel dedektiflik büromuz sizlere dedektiflik kapsamında kalite standartlarının en üstünde hizmet vermektedir.

DEDEKTİF NEDİR?

Günümüzde gelişen teknoloji ile birlikte büyük bir artış gösteren suç oranları birçok kişiyi rahatsız eden bir durum olmakla birlikte aynı zamanda kişileri mağdur etmektedir. Ülkemizde bu suç olayları ve kişilerin mağdur olduğu durumlarla ilgilenen polis ve asker gibi birimler çoğu zaman yoğunluktan dolayı yavaş ve yetersiz kalmaktadır. Bu gibi durumlarda devreye giren dedektif kişiler ile özel olarak ilgilenmekte ve çalışmalarında kişilerin ihtiyacı olan sonuçlara ulaşmaktadır. Dedektiflik mesleği ve dedektif sektörü uzun yıllardan beri ülkemizde ve diğer tüm ülkelerde bulunan bir meslektir. Bu mesleğin gerçekleştirildiği çalışma alanlarında bugüne kadar birçok sorun çözülmüş ve birçok suç olayı gün ışığına çıkmıştır. Birçok dış ülkede dedektiflik mesleği devlete bağlı olarak bir departmana sahip olmakla birlikte dedektif kişilere yaptıkları çalışmalar için yetki ve izinler tanımaktadırlar. Dedektiflik mesleğini tanıyan ve dedektiflik için kanun maddeleri hazırlayan ülke ve devletler suç olaylarının çözülmesinde büyük oranda başarı göstermektedir.

Dedektif kişiler ülkemizde böyle bir yasa ve devlet departmanı olmadığı için özel dedektif kuruluşları aracılığıyla hizmet vermektedir. Özel dedektiflik büroları ve firmalarının sağladığı dedektiflik hizmetlerinden günümüzde birçok kişi yararlanmaktadır. Kısıtlı yetki ve imkanlara rağmen birçok başarılı çalışmaya imza atan dedektiflik büroları gerçekleştirdikleri çalışmalar ve elde ettiği başarılar ile ülkemizde büyük bir ilgi görmüş ve ihtiyaç haline gelmiştir. Ülkemizde birçok kişi dedektiflik hizmetlerinden yararlanmakta ve dedektif kişilere ihtiyaç duymaktadır. Genellikle kişilerin özel hayatlarında yaşadıkları sorunları çözebilmek için başvurdukları özel dedektiflik büroları kişilerin özel hayatlarında yaşadıkları sorunları çözmekte ve onlara normal hayatlarına devam edebilme fırsatı sunmaktadır. Dedektiflik büroları ve firmaları günümüzde kişilerin sorun yaşayabileceği ve ihtiyaç duyabileceği her alanda aktif olarak faaliyet göstermekte ve çalışmalar gerçekleştirmektedir. Fakat bir dedektiflik araştırmasına ihtiyaç duyuyor iseniz kesinlikle profesyonel dedektiflik bürolarından yardım almalı ve çalışmalarınızı yasal olarak doğru olan yollardan gerçekleştirmelisiniz.

Dedektiflik çapında hizmet almak istiyorsanız profesyonel dedektiflik büroları ile birlikte çalışmak sizler için her zaman daha faydalı olacaktır. Ülkemizde ve tüm dünyada her meslek grubunda olduğu gibi dedektiflik kapsamında da profesyonel olmadan hizmet veren kişiler bulunmaktadır. Bu kişilerden alacağınız hizmetler sizleri her zaman doğru sonuca götürmeyeceği gibi bir sonuç elde edeceğinizin de garantisi yoktur. Bu sebepten ötürü dedektif kapsamında ülkemizde uzun yıllardır çalışma gerçekleştiren özel dedektiflik firmamızdan yardım alarak ihtiyaç duyduğunuz tüm çalışmaları en profesyonel ve en iyi şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Bugüne kadar birçok kişinin sorunlarını ve suç olaylarını çözüme kavuşturan dedektif büromuz sizlere her zaman en iyi hizmeti sunabilmek için çalışmalar gerçekleştirmekte ve verdiği hizmetler kapsamında sürekli olarak gelişmektedir.

DEDEKTİF ÇALIŞMA ALANLARI

Profesyonel bir dedektif çalışma gerçekleştirmesi gereken her alanda çalışma gerçekleştirebilmektedir. Fakat iyi bir dedektif yetiştirmek günümüz imkanları ile çok zor bir hal almaktadır. Bunun en büyük sebebi ise ülkemizde dedektiflere ve dedektiflik mesleğini icra eden dedektiflik kurumlarına gerekli desteklerin sağlanmamasıdır. Tüm bu olumsuz koşullara rağmen dedektif büroları ve dedektiflik kurumları tarafından gerçekleştirilen proje ve çalışmalar sayesinde ülkemizde çok başarılı dedektif kişiler bulunmaktadır. Neredeyse hiçbir destek almadan kendi kendine gelişen bir meslek olan dedektiflik ülkemizde profesyonel olarak hizmet verilen sektördür. Zaman içinde kendilerini geliştirmeyi başaran dedektifler ve dedektif firmaları ülkemizde birçok araştırma gerçekleştirmiş ve kişilerin güvenini kazanmayı başarmıştır. Dedektif kişiler günümüzde sergilediği üstün çaba ve çalışmalar sayesinde suç olaylarına karşıda büyük bir mücadele göstermektedir. İyi bir dedektiflik bürosunun gerçekleştirdiği çalışmalar ve bünyesinde bulunan profesyonel dedektif ekipleri ile gerçekleştirdiği çalışmalar büyük oranlarda başarı göstermektedir. İyi bir dedektiflik hizmeti almak için profesyonel bir dedektif bürosu ve profesyonel dedektif ekipleriyle birlikte çalışmak gerekmektedir.

Ülkemizde birçok alanda hizmet veren dedektiflik büromuz profesyonel bir şekilde dedektiflik hizmeti vermekte ve çalışmalar gerçekleştirmektedir. Eğer bir dedektiflik hizmeti almak istiyorsanız öncelikle hizmet alacağınız dedektif bürosunu veya firmasını araştırmanız gerekmektedir. Bunun sebebi ise dedektiflik araştırması talep edeceğiniz firmanın profesyonel ve yasal olarak gerekli izinlere sahip olup olmadığını öğrenmektir. Profesyonel ve yasal olmayan bir şekilde hizmet veren dedektiflik bürolarından alacağınız hizmetler başınıza dert açabileceği gibi mağdur olmanızı da sebep olacaktır. Bu yüzden dedektif araştırması talep edeceğiniz firmanın profesyonel ve yasal kurallara uygun bir şekilde faaliyet göstermesi gerekmektedir. Özel dedektiflik büromuz ülke çapında ihtiyaç duyulan her alanda faaliyet göstermekte ve müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktadır. Türkiye’de dedektiflik mesleğinin gelişmesine büyük bir faydası olan dedektiflik büromuz uzun yıllardır siz müşterilerimize hizmet vermekte ve çalışmalarını gerçekleştirmektedir.

Dedektif büromuz ülke çapında birçok alanda hizmet vermekte ve bu hizmetlerinde profesyonel olmaktadırlar. Fiziki ve bilişim dolandırıcılığı, teknik sanal takip, personel araştırması, veri kurtarma, itibar yönetimi, eş takibi, çocuk takibi, şirket araştırmaları, şirket davaları, evlilik öncesi araştırma, velayet ve icra davaları, miras ve mal paylaşım davaları, adres tespiti, borçlu tespiti, Boşanma davaları için delil toplama, hukuki danışmanlık, öğrenci takibi, hukuksal denetim ve firma analizi kapsamında profesyonel olarak hizmet gerçekleştiren ve siz müşterilerimizin daima memnuniyetini sağlayan özel dedektif büromuz bugüne kadar gerçekleştirdiği birçok çalışmada büyük başarılar göstermiş ve kalite standartlarının en üstünde hizmet vermiş bulunmaktadır. Profesyonel ve uzman bir dedektiflik hizmeti için sizlerde dedektiflik büromuza başvurabilir ve ihtiyaç duyduğunuz kapsamda dedektiflik talebinde bulunabilirsiniz.

     HİZMETLERİMİZ

     İSTANBUL HİZMET BÖLGELERİMİZ

     HİZMET VERİLEN İLLER

     HİZMET VERİLEN ÜLKELER

     MERAK EDİLENLER