Böcek Arama ve Gizli Kamera Tespiti

BÖCEK ARAMA VE GİZLİ KAMERA TESPİTİ

‘Dinleniyorum, dinleniyorsun, dinleniyorlar..’ dinlenmekle ilgili o kadar haber yapılır hale geldi ki her geçen gün televizyonda böcek arama ve gizli kamera tespiti yapıldığına dair ana haber başlıklarına rastlamaktayız. Hatta yok yakın bir zamana ait haber de eski bir manken olan bayan x evli olduğu iş adamıyla birlikte yaşadıkları evlerindeki yatak odalarında böcek olduğunu ve dinlendiklerini iddia etmişti. Bu iddiasını doğrulamak için ise özel dedektiflik hizmeti veren firmalardan yardım almış ve iddiasında da doğru çıkmıştı. Odadaki üçlü prizden dinleme cihazı çıkmıştı ki üstelik bu özel dedektiflik firması dinleyen kişinin kim olduğunu da tespit etmiştir. Gelinin kayınvalidesi. Mahkeme davacıyı davasında haklı bulmuş ve kayınvalideye hapis cezası vermişti.

‘Onun kayınvalidesi yapıyorsa benimki de kesin yapar’ dediğinizi duyar gibiyim. Evet eskiden sadece üst düzey mevki ve konumlarda kullanılan böcek ve gizli kameralar bugün artık hemen hemene her eve girmiş durumda. Bu yüzden böcek arama ve gizli kamera tespiti yaygın bir hal almış ve kim nerede ne zaman dinleniyor fark edilerek önüne geçilmeye çalışılmıştır. Sizde evinizde olup biten her şeyden bir başkasının da haberinin olduğunu düşünüyorsanız bu konuyla ilgili herşeyi gidip yetiştiriyor diye eşinizi suçlamayı bırakmalısınız. Evinizde yaptıracağınız küçük bir araştırma ile bütün gerçekleri öğrenebilirsiniz.

Ayrıca böcek arama ve gizli kamera tespiti en çok da iş yerlerinde yapılmaktadır. Çünkü iş yerleri şirket sırlarının öğrenilebileceği ya da iyi bir pozisyonda olan kişilerin al aşağı edilebileceği yeğane yerlerdir. Yine konuyla alakalı olarak Adnan Oktar terör örgütü elebaşının milyon dolarlık servetini bu şekilde elde ettiğini söylemeden geçemeyeceğim. Kediciklerini kullanarak ünlü iş adamlarının iş yerleri ve evlerine böcek ve gizli kamera koyduran elebaşı sonrasında bu görüntülerle şantaj yaparak milyonlarca dolar elde etmiştir. Ancak işadamları durumu fark eder etmez böcek arama ve gizli kamera tespiti yaptırmış ve bundan sonraki şantajlara mahal vermemek için önlemlerini almışlardır.

Özel dedektiflik firmaları ise bu sorunu kısa sürede çözmektedirler. Öncelikle ortam dinlemesi ve görüntüsü için sizin telefonunuza indirdikleri bir uygulamayı mı yoksa böcek cihazını mı kullanmışlar bunu tespit ediyorlar. Böcek cihazını bulmak daha kolay olurken, gizli modda çalışan programa ulaşmak ise çok daha zor olmaktadır. Çünkü telefonunuza indirilen uygulama ciddi bir gizlilik içermektedir. Bu yüzden böcek arama ve gizli kamera tespiti için öncelikle hemen telefonunuza format atılmakta ve telefon temizlenmektedir.

Sonrasında ise ofisinizde bir böcek ya da gizli kamera tespit edildiğinde bunu oraya kimin yerleştirdiğinin peşine düşülmektedir. Kişi ya da kurumlar tespit edildiği zaman elinizdeki belgelerle ceza ve tazmiat davası açabilir ve mahkemenin en kısa sürede tamamlanmasıyla da hak edilen cezayı vermiş olursunuz.

BÖCEK ARAMA VE KAMERA TESPİTİ AVANTAJLARI

Böcek arama ve gizli kamera tespiti avantajları için profesyonel bir ekibe ihtiyaç duyulmasının sebepleri arasında bu işi yapanları profesyonel kişiler olması ve konulan cihazların gerçekten çok küçük olup her yere yerleştirilebiliyor olmasıdır. Durum böyle olunca da istese de sıradan bir insan hedefine ulaşamakta ve özel dedektiflik bürolarına başvurmak zorundadır.

Böcek arama ve gizli kamera tespiti işlemini kendiniz için yaptırabileceğiniz gibi eşinizin ya da ailenizden sevdiğiniz birisinin bu duruma maruz kaldığını düşünüyorsanız da onlar içinde yaptırabilirsiniz. Bu işlemi yapacak olan özel dedektiflik büroları işlemin yapılacağı konuma göre arama yerleri belirlemektedirler. Örneğin bir kreş sahibisiniz ve velilerden birisinin böyle bir şey yaptığından şüpheleniyorsunuz. Böyle bir durumda dedektifler böcek ve gizli kamera tespiti için sizin ofinizi aramak yerine çocukların oyun alanları ve oyuncakları araştıracaklardır. Özellikle yemekhane ve tuvaletlerde arama yapacak olan dedektifler ( çünkü ailelerin en merak ettikleri şeylerden birisi çocuklarının mahremiyetlerinin nasıl sağlandığı ve ne yedikleri konusudur. ) kreş için almış olduğunuz peluş oyuncakları da incelemek için alacaklardır.

Böcek arama ve gizli kamera tespiti avantajları için ofis işlerinin ön planda olduğu çok daha kurumsal bir firmaya gidildiğinde ise ofis bilgisayarları, ofis telefonları dedektifler tarafından incelenecektir. Ayrıca üst düzey çalışanların bulunduğu odalar ve toplantı odaları didik didik aranacaktır. Bu araştırma çok daha özel bir alan olan ev ortamında yapılacaksa özellikle yatak odasındaki prizler, saksılar ya da aksesuarlar inceleme altına alınacaktır. Yine evin en çok kullanılan odası olan oturma odasındaki aksesuarlarda inceleme altına alınacaklara arasında olacaktır.

Böcek arama ve gizli kamera tespiti elde edilen bir veri olduğu takdirde ise özel dedektiflik firmaları bir sonraki aşamaya geçerek bunu kimin koyduğunu bulmak için şahıs takibi yapmaya başlayacaklardır. Şahıs takibi sırasında takip altında olan kişilerden şüpheli kişi listesi alınacak ve öncelikle bu isimler üzerinde durulacak ve araştırmanın bir kolu onlar üzerinden devam edecektir. Cİhazları kimin koyduğu belirlendikten sonra ise eldeki deliller ile kişiler hakkında dava başlatabilirsiniz. Kurumsal bir dinleme söz konusu ise casusluk ve bilgi sızdırma davası açabilirken, özel hayata dair bir dinleme ise özel hayatı ihlal suçundan dava açabilir ve kazanırsınız. Üstelik bu suçu işleyen kişi sizin çok yakınınız bile olsa.

Böcek arama ve gizli kamera tespiti ile birlikte hakkınızda toplanan bilgi ve verilere de ulaşılarak böylece üçüncü kişilerle paylaşımının ve özel hayatınızın teşhir edilmesinin önüne geçebilirsiniz. Elde edilen bilgilerin önemine göre ve hangi amaçla kullanmak istediklerinin önemine göre alacakları ceza belirlenecek iken, sizde uğramış olduğunuz psikolojjik, ekonomik ve sosyolojik zarardan dolayı ayrıca bir tazminat talebinde bulunabilirsiniz. Sizin için uygun görülen tazminat bedeli belirlendikten sonra ise bunu ister nakit olarak isterseniz de mal varlığı olarak tahsil edebilirsiniz.

Böcek Arama ve Gizli Kamera Tespiti

BÖCEK ARAMA VE GİZLİ KAMERA TESPİTİ İŞLEMLERİ

Böcek arama ve gizli kamera tespiti işlemleri, gizli tespit işlemlerinde kullanılan teknolojik cihazlar vardır. Bu cihazlar gizli kameralar, böcek vericiler ve teknolojinin gelişmesi ile birlikte casus telefonlar kullanılmaktadır.

Kullanılan böcek verici ve gizli kameralar ile gizli bir şekilde ses kayıtı, görüntü kayıtları alabilirsiniz. Gizli kamera ve dinleme cihazlarının kullanımı çok yüksek oranlarda artmıştır. Dünya üzerinde mahkemelere bakıldığı zaman, son yıllara baktığımızda insanlar arasında böcek kullanımı %40’lık bir oran ile artış görülmüştür.

Böcek arama ve gizli kamera tespiti işlemleri, kablolu ve kablosuz olarak kullanımı sağlanmaktadır. Kablolu dinleme modulünde sesi en net alabileceğiniz modüldür. Kablolu dinlemede bir çok yeri kesintisiz bir şekilde dinlemen imkanınız vardır. Kablosuz dinleme modülü ise kısa süreli çekim yapan cihazlara verilen addır. Bu modüllerin gerekli enerjiyi veren elektrik hattına bağlı olmadığı için en fazla 2,5 – 5 gün arasında şarjı bitmektedir. Ve anca tekrardan şarj edilme sureti ile kullanılabilmektedir.

Evde, iş yerinde, araçta, ofiste kullanılan cihazların tespitini gizli kamera ve böcek tespitini alanında uzman olmuş ekiplerimiz ile birlikte gerçekleştirmekteyiz. Ekiplerimizin gerçekleştirecek olduğu %100 başarı garantili arama çalışması sayesinde, mekan ve ortam içerisinde yer alan her çeşit dinleme, gizli kamera cihazının tespiti yapılacaktır. Ortam dinleme cihazları genellikle anahtarlık, kol saati, masa saati, kalem, duvar saati, düğme, usb, araç içi kameralar şeklinde olmaktadır.

Araçta böcek arama çalışmaları genellikle 2 çeşitte ayrılmaktadır. Bunlardan ilki araç içerisinde gizli kamera, dinleme cihazı modülü aramak olacaktır. Diğeri de araba dışarısına yerleştirilen ve aracın hareket güzergahını öğrenmek için kullanılan cihazlardan oluşmaktadır. 2. cihazlara GPRS denilmektedir. GPRS sistemi, yerleştirilmiş olduğu araç üzerinden sinyaller göndererek, aracın hangi hız ile ilerlediği veya nerede bulunduğu hakkında bilgiler veren cihazlardır. Artık bu cihazların kolay ulaşılabilir olması nedeniyle, her sınıftan ve kategoriden insanlar cihazların teminini yapmaktadır.

Özel Dedektiflik Bürosu profesyonel yetkilileri tarafından gerçekleştirilecek. Böcek arama ve gizli kamera tespiti işlemleri , bu alanda Türkiye’de alabileceğiniz en kaliteli hizmetler arasında yer alacaktır. Bu alanda firmamız Avrupa’da ilk ödül verilen özel dedektiflik bürosudur. Böyle bir gurur ile hareket eden çalışanlar ile çalışmak, istenilen çözümlere kısa ve hızlı yollardan götürecektir. Ayrıca firmamız Türkiye Cumhuriyeti üzerinde ilk kurulan ve faaliyetlerini başlatan firmalar arasında yer almaktadır. Bu sebeple müşterilerimizin alabilecek oldukları en iyi hizmetleri sunarak, alanında tecrübe edinmiş kişileri yönlendiririz.

Firmamız tarafından gerçekleştirilmekte olan her çeşit çalışma, beklediğiniz sınırsız faydalı içeriği içerisinde barındıracak ve müşterilerimizin ulaşmak istediği sonuçlarına götürecektir. Firmamız ile birlikte yapacak olduğunuz çalışmalar her şeyden önce %100 yerli üretim olan böcek arama modülleri ile gerçekleştirilecektir.

BÖCEK ARAMA VE TARAMA KİMLER TARAFINDAN TALEP GÖRMEKTEDİR

Böcek arama kimler tarafından talep görmektedir, bu talep genellikle şüphe duyan zengin iş adamları tarafından gelmektedir. Firmalarını, şirketlerini, üretim yaptıkları fabrikaları, ürünleri koyduğu depoları, evlerine, ofislerine, yerleştirilmiş olan böcek cihazları olup olmadığını kontrol ettirmek isterler. Bu tespit sayesin casusların yerini tespit edip kim olduğunuda öğrenmiş olurlar. Gizli tespit işlemlerinde kullanılan teknolojik cihazlar vardır. Bu cihazlar gizli kameralar, böcek vericiler ve teknolojinin gelişmesi ile birlikte casus telefonlar kullanılmaktadır.

Evde, iş yerinde, araçta, ofiste kullanılan cihazların tespitini gizli kamera ve böcek tespitini alanında profesyonel olmuş ekiplerimiz ile birlikte sürdürmekteyiz. Ekiplerimizin gerçekleştirecek olduğu araştırmalar %100 başarı garantili arama çalışması sayesinde, mekan ve ortam içerisinde yer alan her çeşit dinleme, böcek cihazının tespiti yapılacaktır. Ortam dinleme cihazları genellikle anahtarlık, kol saati, masa saati, kalem, duvar saati, düğme, usb, araç içi kameralar şeklinde olmaktadır.

Böcek arama kimler tarafından talep görmektedir , böcek tespiti çalışmaları esnasında tespit edilen böceklerin yani cihazların teknik özellikleri analiz edilir. Bu sayede, böcek tespiti çalışmalarımızda tespit ettiğimiz cihazlar hakkında detaylı olarak bilgi sahibi olabilirsiniz. Böcek tespiti konusunda yapmış olduğumuz çalışmalar kapsamında tespit edilen cihazların ne şekilde yerleştirilmiş oldukları ve ne amaçla kullanılmakta oldukları ayrıntılı olarak sizlere rapor halinde verilmektedir.

Dinleme cihazı tespiti yapılması için yurtdışından özel olarak getirmiş olduğumuz gelişmiş teknolojiye sahip, uzman mühendisler tarafınca profesyonel anlamda kodlanarak geliştirilmiş araştırma cihazları sayesinde basitleştirilmiş bir şekilde çalışmalar yapılmaktadır.Dinleme cihazı tespiti bu konusunda yapmış olduğumuz araştırmalarımızı istekte olduğunuz her ortamda, evinizde, arabanızda, ofisinizde, teknenizde ya da aklınıza gelen her yerde, size ait olan bütün yaşam alanlarında gerçekleştiriyoruz.. Dinleme cihazı tespiti ile ilgili bilmeniz gereken bir diğer konu ise, dinleme cihazı tespiti konusunda yapılan çalışmaları ve araştırmaları profesyonel dedektiflerden oluşmakta olan böcek arama ekibimiz tarafınca gerçekleştirmektedir.

Böcek arama kimler tarafından talep görmektedir, gizli kamera tespit çalışmaları yapılırken, gerekli olan tespitlerin yapılması ve bulunduğunuz mekanda gizli kamera olup olmadığının öğrenilebilmesi için, kapsamlı olarak araştırmalar yapmaktayız. Gizli kamera tespiti konusunda yapılmakta olan araştırmalarımızda; uzman dedektiflerimizin kullanmakta oldukları bir takım profesyonel tespit cihazları mevcuttur. Kullanılmakta olan bu cihazlar; bulunduğunuz ortamda ki, bulunan bütün sinyalleri algılayabilen, donanımlı, uluslararası belgelere sahip, dünya genelinde yüksek satış yapan , ileri teknolojiye sahip cihazlardır. Bu cihazlar sayesinde gizli kamera tespiti konusunda %100 sonuçlar elde edilmektedir. Gizli kamera tespiti konusunda sadece kullanılmakta olan cihazlar değil, uzman dedektiflerimizde bu alanda en iyi eğitimleri almışlardır.Gizli kamera tespiti gerçekleştirilen çalışmalar ve araştırmalar sırasında oluşan bütün gelişmeleri sizlere anlık olarak raporlar halinde verilmekte ve bu konuda ayrıntılı olarak bilgi sahibi olmanız sağlanmaktadır.

     HİZMETLERİMİZ

     İSTANBUL HİZMET BÖLGELERİMİZ

     HİZMET VERİLEN İLLER

     HİZMET VERİLEN ÜLKELER

     MERAK EDİLENLER