Adres Tespiti

ADRES TESPİTİ

Adres tespiti çalışmaları belirli kişiler tarafınca yapılan araştırmaladır. Tespit yapılmasını isteyen kişi hakkında bir kaç araştırmalar yapılarak çalışma gerçekleştirilir. Hedefin hareketlerinden yola çıkarak nerede olduğu tespit edilir. Hedefte olan kişin üzerine olan arsa, ev, araba vs gibi mal varlıkları olup olmadığı araştırması yapılır.

Adres tespiti yapmada kurmuş olduğumuz olduğumu uzman dedektifler tarafınca yapılan geniş olarak yapılan araştırmalara dayanarak yapılması daha doğru olacaktır. Yapılan dedektiflik araştırma yasalara göre uygun olmalıdır. Hedefte olan kişi için özel hayatının ihalali söz konusu ise bu ihlal yasalara aykırı olacaktır ve bu araştırma uzman kadromuz tarafancı yapılmayacaktır.

Araştırmalar sırasında adres tespiti yaptırmak isteyen çıkan sonuçlara bizimle birlikte inceleyebilir. Ayrıca yapılan tüm araştırmaları adresi bulmamızı isteyen kişiye rapor halinde verilecektir. Resim kurum olarak yürüttüğümüz bu çalışmalar hukuka ve ahlaki değerlerimize uygun bir biçim olmak zorundadır. Bizden istediğiniz özel dedektiflerde hukuka ve ahlaki değerlere aykırı bir iş söz konusu olduğunda dedektiflerimiz bu işi red edeceklerdir. Sadece dedektiflik araştırma borcu olan birisinin araştırmasını yapmıyoruz ailevi sorunlarda söz konusu olabilir. Adres tespiti yaptıracağınız kişini hayatta olup olmadığından haberdar değilsiniz o kişi hakkında hiç bir bilginiz olmasa bile özel dedektiflerimiz tarafınca bu iş kabul edilir ve araştırma başlanır.

Özel dedektiflikte sadece dışarıya çıkıp adreslere arama yapılmamaktadır sosyal medya üzerinden, diğer internet sayfalarından yararlanılarak adres tespiti yapılmaktadır. Bilgisayar üzerin IP ve telefon tespitleri yapılmaktadı bu şekilde işlerimizi daha çabuk bitirmek için uğraşılmaktadır. Araştırılacak kişi hakkında resimler bulunup, en son görüldüğü yerleri tespit edip kontrol edilerek sonuca ulaşmaktadır. Araştırmalarımız daha geniş kapsamlı olup kayıp çocuk, gizli kamera takibi, bilişim üzerine suçlar, fiziki bilişim dolandırıcılığı ve bilişim dolandırıcılığı gibi hukuksal mevzuatlar gerektiren her türlü adli sürecinizde özel dedektif bürolarından konuyla ilişkilendirilmesi için personel görevlendirmesini sağlayabilirsiniz. Hukuksal mevzuatlar baz alınarak, işlem sonucunda elde edilen bilgiler avukat eşliğinde hazırlanmakta olup her türlü devlet kurumunda ve yasal işlemlerde kullanılabilir. TCK’nın araştırma hakkında belirlediği yasalar esas alınmakta ve adli süreçlerde rastlanılan suç olayları savcılık eşliğinde incelenmektedir. Kişilerin yaşadıkları adres bilgilerine IP, arşiv araştırma, kredi kartı takibi, randevu kayıtları ile ulaşılmaktadır.

Adres tespiti başlatmanız için gerekli zorunlulukları karşılamanız ve kişi ile ticari veya akrabalık bağınızın bulunması gerekmektedir. Ayrıca adli merceklerde suç olarak işlem yapılan olayların araştırılması için kişilerin konum bilgilerini tespit edebiliriz. Adres tespiti işlemini nasıl yaptıracağınızı merak ediyorsanız iletişim bilgilerinden firmamıza ulaşbilir ve konu hakkında mevzuatı öğrenebilirsiniz. Özel dedektiflik çalışmaları kurumsal ve bireysel alanlarda, hukuksal dosyaları takip etmek üzere başlatılmaktadır. TBMM tarafından 1993 yılında ele alınan tüzüğün açıklanmasıyla, Türkiye’de özel dedektiflik hizmeti veren kurumsal ajanslar kurulmuştur.

Adres Tespiti

ADRES ARAMA

Adres arama herhangi bir sebepten dolayı ortalıktan bir anda kaybolması durumunda yasal kurallar içinde gerçekleştirilen bir çalışmadır. Bu çalışmalar polis ve yetkili birimler tarafından gerçekleştirildiği gibi özel dedektiflik büromuzun uzman dedektif ekibi ve teknolojisi ile birlikte de gerçekleştirilmektedir. Bu kapsamda yaptığımız araştırmalar yasal kurallar çerçevesinde olup, yasa dışı bir araştırma özel dedektiflik büromuz tarafından gerçekleştirilmemektedir. Kişilere verdiğimiz hizmet kapsamında yaptığımız çalışmalarda özel dedektiflerimiz polis ve ilgili kurumların yetersiz kaldığı yerlerde başvurabileceğiniz özel dedektiflik büromuz adres arama alanında hızlı ve doğru tespitler yaparak aranan kişiyi kısa bir süre içinde bulabilmektedir. Kişi hakkında yapılacak araştırmalar da toplanan bilgiler doğrultusunda kişinin alanı daraltılarak en kısa sürede ikametgah ettiği adres tarafımızca bulunmaktadır. Ülkemizde bir çok sebepten dolayı ihtiyaç duyulabilen bir araştırma olan adres arama devlet kurumları tarafından özel dedektiflik büromuza göre çok daha yavaş ilerlemektedir. Bunun en önemli sebeplerin birisi ise devlet kurumlarının çok daha yoğun olmasıdır.

ADRES BULMA HANGİ DURUMLARDA UYGULANIR

Adres bulma çalışmaları kayıp vakaları, borçlu kişilerin tespiti veya bir suçtan ötürü aranan şahısların bulunması gibi durumlarda uygulanmaktadır. Bu gibi durumlarda yapılması gereken her türlü vazifeyi başarılı bir şekilde gerçekleştiren özel dedektiflerimiz bir çok konuda olduğu gibi bu konuda da başarılı bir şekilde hizmet vermektedir. Adres bulma çalışmalarımız da işin ciddiyet derecesine göre gerektiği durumlarda ilgili polis birimleri ile ortak çalışmalar yürüten özel dedektiflik büromuz yaptığı çalışmalarda işin gizlilik ve hassasiyetini korumaktadır. Üçüncü bir dış şahsın adres bulma çalışmalarını öğrenmesi takdirinde bu bilgi yayılabilir ve adresi tespit edilmeye çalışan kişiye kadar ulaşabilir. Bu gibi durumlarla karşılaşmak hem olayın hem de kişinin adresinin değişmesine sebebiyet verebilir. Kişi adresini yeniden değiştirebilir veya ikametgah ettiği yerden de kaçabilir. Bu durumlarla karşılaşmak bir çok sorun teşkil edebileceği gibi aranan kişiye ulaşma sürecini de ciddi boyutlarda uzatabilir.

ADRES TESPİTİ NASIL YAPILIR?

Adres tespiti yapacak kişilerin öncelikle alanında profesyonel kişiler olması gerekmektedir. Adres tespiti sırasında adresi bulunacak kişiler hakkında gerekli bilgiler toplanır ve bu bilgiler doğrultusunda özel dedektiflerimiz kapsamlı bir araştırma başlatır. Kayıp şahsın yakın çevresinden elde edinilen bilgiler sayesinde çalışma alanlarını harita üzerinde daraltan özel dedektiflerimiz sahip oldukları teknolojik aygıt ve sistemler sayesinde adres tespiti yapılacak kişiye hızlı bir şekilde ulaşabilmektedir. Günümüzde tarafımıza hizmet için çok başvurulan bir yöntem olan adres tespiti konusunda diğer hizmetlerimizde olduğu gibi profesyonel ekibimiz ile birlikte sizlere kaliteli bir hizmet sunmak tek amacımızdır.

ADRES BULMA ÇALIŞMALARI

Adres bulma çalışmaları ihtiyaç duyulması ülkemizde pek çok sebepten kaynaklanmaktadır. Borçlu kişiler, kaçan kişiler veya kaçırılan kişiler gibi bir çok olayda başvurulan bir yöntem olan adres bulma çalışmaları kapsamında verdiğimiz hizmette yasal olarak herhangi bir sebepten ötürü aranan kişilerin adres tespitini gerçekleştirmekteyiz. Adres bulma çalışmalarımız da adresi tespit edilecek kişi hakkında gerekli bilgileri edindikten sonra adres bulma çalışmaları için başlayacak olan özel dedektiflik büromuz bünyesinde çalışan özel dedektiflerimiz adres tespiti konusunda bilgili ve teknolojik ürünlerden faydalanarak hızlı bir araştırma gerçekleştirmektedir. Kişinin gidebileceği ve ikametgah edebileceği her türlü konum araştırılmakta ve kişinin yakınlarından elde edilen bilgiler doğrultusunda adresi bulunacak kişinin alanı daraltılmaktadır. En çok borçlu tespiti konusunda ihtiyaç duyulan bir yöntem olan adres bulma çalışmalarımız kurumsal ve özel şirketler tarafından şirketlere borçlu olan ve ulaşılamayan kişiler hakkında da gerçekleştirilmektedir.

Adres bulma çalışmaları bir çok nedenden dolayı başvurulabileceği gibi özel dedektiflik büromuz yasal kurallar çerçevesinde olan bütün adres tespiti gereken olaylarda başarılı bir şekilde üstüne düşeni yapmaktadır. Gerek kayıp şahıslar için gerekse borçlu kişiler için gerçekleştirilen bu çalışmalar kapsamında özel dedektiflerimiz alanında uzman kişilerden oluşturulmuş ve alanında ihtiyaç duyduğu bütün teknik ve teknolojik ekipmanları en iyi şekilde kullanabilen kişilerdir. Adres tespiti yapılacak kişiler hakkında detaylı bir şekilde çalışan özel dedektiflerimiz aynı zamanda bu çalışmalarını gizli bir şekilde yürütmektedir. Araştırmayı talep eden kişi ve dedektif arasında gizli kalması gereken bu çalışma herhangi bir üçüncü şahısın bu konu hakkında bilgi sahibi olması adresi tespit edilecek kişinin bir şekilde bunu öğrenmesi istenilmeyen bir şekilde kişinin önlem almasına sebep olabilir. Bulunmamak için önlem alan şahıs adresini tekrardan değiştirebilir, veya bulunmamak için bazı önlemler alabilir.

Adres bulma çalışmaları kapsamında bir anda şüpheli bir şekilde ortadan kaybolan kişilerin adres ve yer tespiti konusunda hizmet vermekteyiz. Yaptığımız bu çalışmalarda işin ciddiyetine göre gerektiği durumlarda polis birimleriyle birlikte hareket ederek işi güvenlik altına almaktayız. Bunun yanı sıra borçlu kişilerin kaybolma vakalarında ise araştırma sırasında gerekli delilleri toplayan dedektiflerimiz sizleri herhangi bir hukuki davada haklı gösterecek delilleri bir araya getirerek yaşanacak bir davayı kazanmanıza imkan sağlayacaktır. Pek çok kişi tarafından tercih edilen bir yöntem olan adres bulma çalışmaları konusunda uzun yıllardır profesyonel ekibimiz ile birlikte başarılı bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.

Adres Tespiti

ADRES TESPİTİ NEDEN YAPILMALIDIR?

Adres tespiti pek çok durumdan dolayı gerçekleştirilebilir. Kişilere hiçbir şekilde ulaşılamayan ve ulaşılması gereken durumlarda gerçekleştirilen adres tespiti araştırması kişilerin konumunu belirleyerek istenilene ulaşılmasını sağlayan bir araştırma türüdür. Borçlu tespiti, Suçlu tespiti ve kayıp şahıs gibi vakalarda kullanılan bir yöntem olan adres tespiti günümüzde çok yaygın olan bir tespit sistemi olduğu gibi polis ve diğer ilgili birimler tarafından da kullanılmaktadır. Fakat bazı durumlarda gerek yoğunluktan gerek aranan kişinin hakkında çok fazla bilgi olmadığı için ilgili birimler durumların ilerlemesi konusunda yavaş kalabilir. Adres tespiti kapsamında özel dedektiflik büromuz tarafından verdiğimiz hizmet sayesinde sizden alınacak bilgilerden ve teknolojik imkanlarımızdan faydalanarak bulunacak veya bulunması gereken kişilerin adres tespiti işlemini gerçekleştirmekteyiz. Özel dedektiflerimiz yasal ve hukuksal kuralların dışına çıkmadan gerçekleştirdiği bu araştırmalarda bu güne kadar pek çok kişinin adres tespitinin yapılmasında başarılı olmuştur.

Şahıslar bir çok sebepten ikametgah ettiği konumu değiştirebilir. Resmi bir işlem gerçekleştirmeden yapılan bu ikametgah değişikliği kişiyi eski adresinde oturduğunu gösterecektir. Buda herhangi bir sebepten kişiye ulaşılmak istendiği zaman bir takım sorunlar ortaya çıkabileceği gibi kişinin yaptığı değişikliğin mesafesine göre de bulunması zor olacaktır. Kişiler ikametgah bilgilerini güncellemek zorunda olduğu gibi genellikle kişiler borçlu ve suçlu oldukları durumlarda ikametgah değişikliği yapmamaktadır. Özel dedektiflik büromuz bünyesinde çalışan özel dedektiflerimiz kişiler hakkında toplanan en ufak bilgilerden yola çıkarak adres değişikliği yapmış olabileceği alanı harita üzerinde daraltıp, sahip olduğumuz teknolojik ekipman ve cihazlar sayesinde araştırmalarını gerçekleştirerek sonuca varmayı hedeflemektedir. Günümüzde pek çok durum için başvurulan ve ihtiyaç duyulan bir hizmet olan adres tespiti kapsamında verdiğimiz hizmet bu güne kadar çoğu kişinin bulunmasında etkili olmuştur. Özel dedektiflerimiz yasal olan her durumda hizmetlerini yerine getirmektedir.

ADRES TESPİTİ ÖZEL DEDEKTİF

Bir çok konuda olduğu gibi adres tespiti konusunda da özel dedektifler kendilerini geliştirmiş ve aranan kişiye nasıl ulaşabileceğini bilmektedir. Tecrübelerinden ve bilgilerinden faydalanan özel dedektiflerimiz aynı zamanda teknik cihaz ve ekipmanlardan da yardım almaktadır. Yasal olarak bir ihlal olmadığı ve art niyet içeren bir eylem gerçekleştirilmediği sürece özel dedektiflerimiz bir çok alanda başarılı hizmet göstermektedir. İstenilen araştırmalar yasalara aykırı ve art niyet içeriyorsa özel dedektiflerimiz hizmeti kabul etmeyecektir. Profesyonel özel dedektiflerimiz bugüne kadar pek çok hizmette başarı göstermiş kişiler olmakla birlikte sizlere adres tespiti kapsamında en hızlı hizmet verebilecek kişilerdir.

     HİZMETLERİMİZ

     İSTANBUL HİZMET BÖLGELERİMİZ

     HİZMET VERİLEN İLLER

     HİZMET VERİLEN ÜLKELER

     MERAK EDİLENLER